Sari la conținut
Forum Roportal
sensoo

Cum poti intrepreta un comportament ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vi s-a intamplat voua, fetelor, ca un barbat strain, sa zicem un coleg de servici, sa danseze un blues cu dvs. si sa-i simtiti pur si simplu excitatia ? Asta, in conditiile in care sunt casatorita si sotul meu iesise putin afara. (el,in schimb, nu era cu nimeni) Recunosc ca sunt atrasa de acest barbat si mi s-a parut ca in mod subtil imi arata acelasi tip de simpatie. De ex., in timpul dansului n-am putut rezista si i-am strans usor mana, iar el mi-a raspuns la fel. A dansat cu multe colege in timpul petrecerii dar bag mana-n foc ca nu s-a purtat la fel. Cand m-am casatorit nu eram indragostita de sotul meu, insa cu timpul am inceput sa tin la el. Casnicia noastra a fost cu multe urcusuri si coborasuri. Suntem cu totii in jur de 30 ani, deci nu mai suntem copii. O relatie cu acel barbat e aproape imposibila din cauza distantei si din cauza ca sunt casatorita si am un copil. El nu e casatorit, dar are un copil.

Nu prea am multa experienta cu barbatii, dar as vrea sa aflu parerea voastra, avand in vedere ca persoana respectiva e foarte serioasa, cu o cariera de invidiat, admirat de multa lume. De ce s-ar fi dat in spectacol asa de fata cu mine ? (Oare bautura sa fi avut rostul ei ? Desi nu prea bea mult)

Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se intimpla des ca sintem femei si oameni !!!

 

E mare pacat daca lasi sa treaca pe langa tine ocazia si sa suferi in tacere ....

 

Uita ca esti casatorita, cand copilul va intelege ca n-ai avut o viata, va fi cam tirziu.

A tine la un barbat si a iubi unu, sint diferite notiuni !!!

Editat de Aseneth
scos citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, greu de dat un sfat...parerea mea este ca ai inteles tu gresit atitudinea lui sau poate chiar a fost un impuls puternic de natura sexuala intre voi....cred ca esti o persoana fara prea multa experiente de acest gen, asa ca io as sta in banca mea, daca as fi in locu' tau...cred ca numai cu persoana cu un caracter foarte puternic poate merge mai departe si nu va iesi sifonata din aceasta aventura...asa ca, alegerea e oricum a ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

olga...respect! nu te dezminti niciodata, posturile tale mustid intodeuna de diverse....

in primul rand treaba cu "sintem femei si oameni" :doh: :crazy:

cat despre a sfatui pe cineva sa-si lase familia si casnicia pentru ca unui anumit i s-a sculat in timp ce dansau la un party.... :D

 

doamnelor si domnilor OLGA, un roportalian ce nu-si dezminte avatarul :D

 

cat despre tine sensoo imi pare mie ca prea te-ai grabit cu maritatul asta. numai ca daca tot ai facut-o eu zic ca mariajul tau, si mai ales copilul merita o piatra de incercare m-ai serioasa decat "cutremuratorul incident magnetic" mentionat mai sus...

eventual o cantarire serioasa a TOT.

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam pe aceleasi linii cu cele spuse de pasa :

Ai grija cu ce te joci, depinde de tine ce o sa iasa : ai suficienta incredere in tine

incit sa nu amesteci amantul cu sotul ? Ca altfel se va alege probabil praful

de amindoi

Daca poti avea o aventura fara sa iti compromiti familia, consider-o

Daca insa NU CREZI ca vei putea sa iti mentii controlul - si felul in care descrii

ce ti s-a intimplat cam lasa sa cred ca esti pe cale sa te indragostesti RAU :D ...incearca

sa stai deoparte de tipul cu pricina

Iar cei doi copii pot avea foarte multa relevanta la ce am spus mai sus

Mult noroc

 

:crazy: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca este cat de cat respect si iubire in familie , nu are sa te "incite " un dans cu un coleg decat daca nu te lasi tu "incitata "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam pe aceleasi linii cu cele spuse de pasa :

Ai grija cu ce te joci, depinde de tine ce o sa iasa : ai suficienta incredere in tine

incit sa nu amesteci amantul cu sotul ? Ca altfel se va alege probabil praful

de amindoi

Daca poti avea o aventura fara sa iti compromiti familia, consider-o

Daca insa NU CREZI ca vei putea sa iti mentii controlul - si felul in care descrii

ce ti s-a intimplat cam lasa sa cred ca esti pe cale sa te indragostesti RAU :D ...incearca

sa stai deoparte de tipul cu pricina

Iar cei doi copii pot avea foarte multa relevanta la ce am spus mai sus

Mult noroc

 

OOOPS - Intre timp am citit cealalta postare a ta , din care ACUM am aflat ca de fapt nu ai ce familie sa pierzi ....

Atunci, urmeaza-ti inima - cu precizarea - poti (in caz ca iese) - sa ii faci loc in inima ta si copilului lui ?

 

:crazy: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce s-ar fi dat in spectacol asa de fata cu mine ? (Oare bautura sa fi avut rostul ei ? Desi nu prea bea mult)

 

poate n-am inteles eu... cu ce anume "s-a dat in spectacol"?? cu o strangere de mana? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat voua, fetelor, ca un barbat strain, sa zicem un coleg de servici, sa danseze un blues cu dvs. si sa-i simtiti pur si simplu excitatia ? Asta, in conditiile in care sunt casatorita si sotul meu iesise putin afara. (el,in schimb, nu era cu nimeni)

 

ce treaba are erectia barbatului/colegului tau cu faptul ca tu esti casatorita?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×