Sari la conținut
Forum Roportal
scorpi_on

Transferuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va propun un topic unde sa scrieti ce jucatori ar trebui sa cumpere echipele voastre preferate si ce jucatori ar trebui sa vanda.De asemenea....scrieti ce transferuri stiti ca s-au realizat in proportie de 100% indiferend daca sunt echipele din tara de la noi sau din strainatate.

 

Am sa raspund eu primul: Dinamo l-a achizitionat pe jucatorul Pandurilor Tg.Jiu Vranjkovici.Pentru el au platit suma de 250mii euro plus inca 3 jucatori.

Editat de scorpi_on

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea daca s-ar intoarce Nico(mi-e foooooooarte dor de el!!!!!!!!!!!) la RAPID,e bine ca a venit Ganea dar Pele din Giulesti ar putea pleca la o echipa din Germania(nu-mi convine).Burdujan ar putea ajunge la Unirea Urziceni iar Vasilache la Ceahlaul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Transferurile de iarna efectuate de catre echipele din Liga lui Mitica:http://www.onlinesport.ro/fotbal/fotbal-intern/liga-1/1304/ro-mercato-iarna-2006-2007.htm :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Suntem in negocieri avansate, se poate spune ca Grozdanovski va veni la Rapid. Dupa Anul Nou vom stabili si ultimele detalii. Este un jucator care a corespuns profilului de jucator dorit de noi. Grozdanovski joaca mijlocas stanga, dar poate evolua si pe dreapta. Sosirea lui nu inseamna despartirea de Karamian, sper ca dupa Revelion sa semnam prelungirea contractului, in principiu ne-am inteles cu el. De fapt, sunt convins ca va continua la Rapid", a spus Zotta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci pe tiganu' ala de caaramian il tineti nu?

 

 

Hai ca esti :crazy: :crazy: :tease:

Acum ceva timp ziceai ca Karamian e un jucator tare.Go and shoot yourself :focus:

 

FORZA RAPID :cheer: :roll: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×