Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Despre ei...ce fac,cum fac,cum sa-i prindem,cum sa-i intelegem,ce facem cand avem de ales intre 2, dar mai ales cu cine sunt cel mai compatibili ca zodie si ca persoana si de ce.
Astept pareri si opinii.
flowers1.gif

Editat de Davi_
tag

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc o multime de persoane nascute sub semnul asta zodiacal.In general,sunt niste persoane prietenoase,in care poti avea incredere.Insa toti baietii pe care i-am intalnit s-au dovedit a fi gelosi si posesivi.Dar sunt persoane intre persoane. :jester:

Editat de ada_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Despre ei...ce fac,cum fac,cum sa-i prindem,cum sa-i intelegem,ce facem cand avem de ales intre 2, dar mai ales cu cine sunt cel mai compatibili ca zodie si ca persoana si de ce.

Astept pareri si opinii.

:crazy:

mda... cum puii mei sa-i intelegi, cand ei nu se inteleg pe sine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insa toti baietii pe care i-am intalnit s-au dovedit a fi gelosi si posesivi.Dar sunt persoane intre persoane. :crazy:

or fi ei gelosi si posesivi, dar depinde si de partenera, nu credeti? si mai stiu ca sunt oameni devotati, care atunci cand iubesc cu adevarat, sunt fideli.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cunosc o multime de persoane nascute sub semnul asta zodiacal.In general,sunt niste persoane prietenoase,in care poti avea incredere.Insa toti baietii pe care i-am intalnit s-au dovedit a fi gelosi si posesivi.Dar sunt persoane intre persoane. :x:

 

 

vai mersi :airkiss: sunt scorpioanca! :-

 

mda... cum puii mei sa-i intelegi, cand ei nu se inteleg pe sine :cry:

 

X-( X-( nu ti-e rusine??!?

 

am fost, candva, cu un scorpion... :cow: sa nu mai aud de zodia asta!!! :crazy:

 

 

bine! am plecat de pe topicu' asta! vad ca scorpionii nu prea sunt agreati pe-aici... :nea: ma rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

arrrr! scorpionii sunt posesivi, gelosi si...razbunatori! mai bine sa te feresti de ei!

 

Ai de ales intre 2? Mai bine nu alege nici unul!

 

Totul insa depinde si de zodia ta, daca esti rac s-ar putea sa ai ceva compatibilitate...insa nu te lua dupa horoscoapele de duzina, afla ziua si ora exacta la care s-a nascut si asa poti afla mai multe despre caracterul lui. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×