Sari la conținut
Forum Roportal
amorcito

Oare o prima intalnire e de ajuns ca sa iti dai seama daca te potrivesti sau nu cu cineva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oare de cate intalniri aveti nevoie pentru a va putea da seama ca nu va potriviti cu cineva?

E de ajuns o singura intalnire sau mai multe ?

Ati fost careva in situatia asta, daca da ce v-a determinat,cum ati ajuns la concluzia ca nu va potriviti ?

Mercic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare de cate intalniri aveti nevoie pentru a va putea da seama ca nu va potriviti cu cineva?

E de ajuns o singura intalnire sau mai multe ?

Ati fost careva in situatia asta, daca da ce v-a determinat,cum ati ajuns la concluzia ca nu va potriviti ?

Mercic

 

 

Da, e de ajuns doar o intilnire!!!! De multe ori m-am intilnit cu persoana de sex opus doar o singura data...

Ce m-a determinat? Nu stiu!!! Asa am simtit, ca nu mai vreau, nu mai are rost!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uneori da,uneori nu.Insa din punctul meu de vedere e mai bine sa fii mai precaut si sa nu te avanti prea tare intr-o relatie de la inceput.Totul trebuie sa vina de la sine.Vei constata pe parcursul relatiei daca te potrivesti cu pers respectiva sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

una-i suficienta, daca in timpul asta faceti ceva sex, gatiti ceva impreuna, dansati, poate-ti si calca ceva spre dimineata , etc ... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca pentru a constata ca NU te potrivesti o sigura intilnire e prea destul ...preferabil una nu prea lunga ...

Pentru a constata ca TE potrivesti, una e cu totul insuficienta , chiar si daca treci prin programul 'usor' preconizat de Ravl :roll:

 

:friends:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primele trei secunde de la prima intalnire sunt suficiente!

Eu cu sotia am hotarat sa ne casatorim la trei zile dupa ce ne-am cunoscut

si asa s-a intamplat!

Dupa doi ani ce e drept da a iesit cum am stabilit! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
una-i suficienta, daca in timpul asta faceti ceva sex, gatiti ceva impreuna, dansati, poate-ti si calca ceva spre dimineata , etc ... :roll:

 

prea repede.... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, e de ajuns doar o intilnire!!!! De multe ori m-am intilnit cu persoana de sex opus doar o singura data...

Ce m-a determinat? Nu stiu!!! Asa am simtit, ca nu mai vreau, nu mai are rost!!!

nu ai cum sa cunosti un om la o singura intalnire. uneori nici dupa ani si ani petrecuti impreuna, nu-l cunosti suficient.

nu renunta din prima. cauta sa descoperi interiorul celuilalt. s-ar putea sa lasi viata sa treaca pe langa tine, multumindu-te cu o singura intalnire.

 

una-i suficienta, daca in timpul asta faceti ceva sex, gatiti ceva impreuna, dansati, poate-ti si calca ceva spre dimineata , etc ... ;)

daca esti suficient de "bun" sa o convingi ... nu este imposibil :roll:

 

Eu cu sotia am hotarat sa ne casatorim la trei zile dupa ce ne-am cunoscut

si asa s-a intamplat!

Felicitari! si cati mai multi ani petrecuti impreuna. :friends:

 

o singura intalnire nu e suficienta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai cum sa cunosti un om la o singura intalnire. uneori nici dupa ani si ani petrecuti impreuna, nu-l cunosti suficient.

nu renunta din prima. cauta sa descoperi interiorul celuilalt. s-ar putea sa lasi viata sa treaca pe langa tine, multumindu-te cu o singura intalnire.

daca esti suficient de "bun" sa o convingi ... nu este imposibil ;)

Felicitari! si cati mai multi ani petrecuti impreuna. :friends:

 

o singura intalnire nu e suficienta.

 

 

Sa fiu sincer, pana acu' trei ani ti-as fi dat dreptate.

La mine a mers.

Multa'm fain pentru urari! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare de cate intalniri aveti nevoie pentru a va putea da seama ca nu va potriviti cu cineva?

E de ajuns o singura intalnire sau mai multe ?

Ati fost careva in situatia asta, daca da ce v-a determinat,cum ati ajuns la concluzia ca nu va potriviti ?

Mercic

[/quot]

Din ce mi s-a intamplat mie , la prima intalnire imi dau seama daca ma potrivesc cu cineva sau nu ( sunt barbat si vorbesc de fete/femei ) . Am intalnit pana acum in viata de doua ori , doua fete pe care le-am placut si le-am iubit mult.Ne-am placut si ne-am iubit pentru ca , de cate ori stateam la vorbe ( taclale ) cu ea , vedeam ca imi intelege perfect trairile , fara sa trebuiasca sa i le explic ; imi putea continua o idee de a mea si , mai mult , o interpreta exact cum as fi facut eu ! La fel si eu !!!

 

Din ce mi s-a intamplat mie , la prima intalnire imi dau seama daca ma potrivesc cu cineva sau nu ( sunt barbat si vorbesc de fete/femei ) . Am intalnit pana acum in viata de doua ori , doua fete pe care le-am placut si le-am iubit mult.Ne-am placut si ne-am iubit pentru ca , de cate ori stateam la vorbe ( taclale ) cu ea , vedeam ca imi intelege perfect trairile , fara sa trebuiasca sa i le explic ; imi putea continua o idee de a mea si , mai mult , o interpreta exact cum as fi facut eu ! La fel si eu !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×