Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pentru cei care asculta simple plan. E cea mai tare formatie de rock!!!!!!Melodia mea preferata e ''Vacation''. Asptet sa mai dati si voi detalii :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Been here, done that :spiteful: M-ai facut curios despre ei, asa ca am luat cateva melodii, si am ascultat.

 

"Welcome to my life" e slabuta. "How could this happen to me" e doar o balada draguta. "Addicted" are un ritm catchy, mi-a placut, si pare ok ca versuri. "I miss you" e pe aceeasi linie cu "How could..", unimpressive. "Shut up" got me goin', ceva-ceva misca si ei la ritm.

 

Sumar: au inca aer de garage-band :tease: Poate tie iti plac, dar mai au mult pana sa fie "cea mai tare formatie de rock", fie si pentru 5 minute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful:

Simple Plan...formatie bunicica...dar de departe "cea mai tare formatie de rock"

mai asculta nene si alte genuri de rock..experimenteaza..si apoi.....revenim asupra discutiei :crazy:

si.... nu era cumva... "no comment"? :tease:

 

toate cele bune :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vi se pare asa pt. k nu ati asculat cele mai tari melodii. Va recomand: Welcome to my life,shut up, god must hate me,vacation,grow up,don't wanna think about you,surrender,happy togheter,when I'm with you ....sa ascultati cu placere :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi se pare asa pt. k nu ati asculat cele mai tari melodii. Va recomand: Welcome to my life,shut up, god must hate me,vacation,grow up,don't wanna think about you,surrender,happy togheter,when I'm with you ....sa ascultati cu placere :flowers:

Ei,uite ca am ascultat si din melodiile pe care le-ai insirat tu si degeaba....nimic....nou.....

am ascultat ca eram curioasa,prea ii laudai,stiam ca nu-i nimic de ei,dar am zis sa fiu sigura......

Nu te supara,dar daca vrei sa asculti rock,cauta rock........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simple Plan e ok, ar avea talent dar n-au cantece iar genul lor e prea begginer's type, multe dintre cantecele lor te adorm. Totusi, Shut Up e ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×