Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

Vine sesiunea de "copiute"

Postări Recomandate

Deci sa revenim la subiect ....zilele trecute era un nebun in regie care zicea ca face handsfreree-uri la comanda de culoarea piezii care nu se vad doar 400.000lei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci sa revenim la subiect ....zilele trecute era un nebun in regie care zicea ca face handsfreree-uri la comanda de culoarea piezii care nu se vad doar 400.000lei

[snapbacca]43925[/snapbacca]

 

Si apropo de asta, era un profesor la noi (in universitate, nu in facultate), care venea cu un aparat de radio portabil, foarte micut; il tinea in buzunar si trecea printre banci. Acolo unde nu ii functiona bine se oprea si spunea: "mobilul te rog... si teza". :cheers: :huggles:

 

Acum nu mai e valabil, ca si telefoanele au fost perfectionate si nu mai bruiaza... dar... fiti cu ochii in patru. Sunt si profesori cu idei bune. :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Odata ce apelul e facut mobilul emite sub 10% din nivelul de radiatii care il emite atunci cand stabileste convorbirea deci nu prea mai bruiaza....decat daca ai vreo caramida

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In liceu.. stiu ca am avut indrazneala sa copiez la cel mai al naibii prof si eram tare emotionata, pentru ca daca printr`o "minune" ma prindea...uf.. vai si amar de mine.. din fericire,am scapat cu viata. La un moment dat devenise distractiv ca sa zic asa, pentru ca ridicam de fiecare data stafeta sa vad.." oare la profu asta pot sa copiez? ma prinde? ":huggles:

Acum in facultate..am vazut ca se practica mult medota handfree`ului .. si mm da se iau note bune. si inca ceva.. parul cat mai pe fata:) ca sa nu se prinda domn` profesor.

faza draguta legata de asta a fost cand o colega de a mea de facultate.. tot repeta la telefon subiectul si cel care tb sa ii spuna ce sa scrie nu intelegea.. si ea tot repeta.. ridicand si vocea cu ocazia asta.. si a iesit tare interesant cand sa`a intors juma de sala la ea.. sa ii zica ssh :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma ofticati. :Pe cat sange rece aveti.....eu nu pot sa copiez sub nici o forma! pe mine m-a prins profa in anul 2 de facultate,dar nu m-a vazut cand copiam,zic eu,ci sa-a prins dupa fata mea de disperata,ca am copiat.eu nici nu m-am agitat sa-mi fac copiute,aveam cursurile la mine,le citisem,aveam idee cat de cat,stiam la ce curs e subiectul.am terminat repede de copiat,dar cand am vrut sa iau coala de sub lucrare..profa sa-a ridicat de la catedra si eu...am "inlemnit"probabil si mi-a citit pe fata ca am copiat sau copiez....asta e! nu sunt in stare... :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma ofticati. :Pe  cat sange rece aveti.....eu nu pot sa copiez sub nici o forma! pe mine m-a prins profa in anul 2 de facultate,dar nu m-a vazut cand copiam,zic eu,ci sa-a prins dupa fata mea de disperata,ca am copiat.eu nici nu m-am agitat sa-mi fac copiute,aveam cursurile la mine,le citisem,aveam idee cat de cat,stiam la ce curs e subiectul.am terminat repede de copiat,dar cand am vrut sa iau coala de sub lucrare..profa sa-a ridicat de la catedra si eu...am "inlemnit"probabil si mi-a citit pe fata ca am copiat sau copiez....asta e! nu sunt in stare... :Pe

[snapbacca]47178[/snapbacca]

 

 

 

cea mai tare metoda de copiat am aflat-o si eu acum un an dar nu am mai apucat sa-o pun in practica pentru ca sa-a "gatat" facultatea.ghinion si noroc poate...dar sa revin.reteta e: 2 statii de emisie receptie ,un grup de prieteni intr-o masina in raza de acoperire a statiei,casca si fir de culoarea pielii,declansatorul emisie/receptie undeva in talpa pantofului,microfon cusut in camasa si ceva sange rece. metoda a dat roade de genu' :profu' intreba respectivul student cum a retinut niste formule pentru ca el e profesor de mult timp si nu a reusit sa le retina exact.dar metoda asta necesita si o ..."atentie financiara" mai deosebita.la 5 ani cat am facut eu ...cred ca era o investitie mai mult decat profitabila. a.....sa nu uit ....studentul respectiv sa-a ales cu o poza in "panoul de onoare" agatat pe unul din peretii din incinta fac. ....asa ca eu va doresc succes... ::good::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si inca o metda care merge folosita cu pixul de care se zicea mai sus...vedeti linca la mine in semnatura :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc mai multe solutii de a copia.. dar eu nu le folosesc pe toate....

Deci... una dintre ele e sa-ti iei vara pantaloni scurti ca pe vremea asta sunt multe examene... si iti scrii pe picior, sau iti faci o fituica si ti-o lipesti pe talpa... si de fiecare data cand ai terminat o schimbi... cred ca , cu o guma de mestecat sar prinde bine :Pe ... poti sa iti iei o bluza cu maneca lunga si iti legi un leastic vezi u de ce... care e pe umar... la fete merge de breteaua de sutien :Pe si la celalalt capat iti pui fituica... bluza ar trebui sa fie cat mai larga... si cand vine u tot ce trebuie sa faci e sa ii dai drumu la fituica in maneca si totul e oca :Pe sau cu fituica in palma... si restu in maneca... doar cand iti trebuie schimbi fituicele.. restu le ai in maneca...sau pui fituica pe banca... chiar pe foaie... cand e plecat... ca sa vezi mai bine :Pe sau scris pe telefon... eu eva de genu asta fac pentru ca nu ma uit cand scriu...m-am obisnuit ca la comp.. pe tel.... so.... nu ai nicaa de pierdut.. il pui in banca telu sau pe banca... si il lasi la lectie ca se stinge lumina si poti sa copiezi linistit, cand vine si se uita la el dai doar pe C si dispare :Pe sau... acum e de cumparat... stiu ca din TM un pica cu laser... scri pe o foaie cu pixul; si nu se vede absolut deloc ce ai scirs... dar cand intorci pixul si aprinzi laserul... se vede absolut tot.pixul il comnanzi pe net parca din china si trebuie neaparat sa iti comanzi minim 50 de pixuri... am auzit ca se vinde cu 200.000lei unu... si are si pasta de rezerva :- pentru o sesiune te-ai scos :Pe si mai e si handsfree care poate veni si prin piele... dar costa cam multi $.. si mai sunt o gramada... acum nu prea imi mai vin in minte...daca mai aflu vreuna te informez si pe u.. dupa ce o practic sa stiu sigur ca a functionat :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×