Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

Vine sesiunea de "copiute"

Postări Recomandate

Esti anul intai? Primul lucru care iti trebuie e sange rece! Ai sange rece?

Metodele difera de la prof la prof...in functie de obiceiurile lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oca! Eu nu sunt cu scrisul pe mana si mai stiu eu pe unde! eu sunt cu mini copiutele sau daca nu direct din carte/curs! Dupa mine e cel mai sigur!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O metoda interesanta:

Cat timp se dicteaza subiectele cauti foile si le scoti din cursuri si le lipesti pe spatele colegului din fata. Cat timp proful e in spate el sta cu spatele pe spatar (asta e singura conditie banca sa aiba spatar) iar cand se duce in fata sta aplecat ca sa poti sa copiezi. Riscurile sunt minime si in plus daca esti perchezitionat nu va gasi nimic la tine. Daca il pune pe colegul din fata sa se ridice se va ridica cu fata la prof si in plus poate sa spuna ca nu stie cand i-ai lipit foaia pe spate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) Super interesanta metoda! uite ca nu m-am gandit la asa ceva!  :dee

 

Un coleg de-al meu a reusit sa dispere o profa la liceu cu metoda asta de copiat.

Scria cat ea era plecata cand venea nu mai scria nimic.

Ea il intreba: "Copiezi".

El raspundea: "Da".

Ea: "Cum?"

El: "Daca imi dati 5 va spun" ::):

la-a pus sa scoata tot din buzunare, i-a cautat in banca si pana la urma i-a dat 5.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat timp se dicteaza subiectele cauti foile si le scoti din cursuri si le lipesti pe spatele colegului din fata
Haios rau asta mergea la glume dar si metoda era interesanta la asta nu m-am gandit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pur si simplu scriam cateva idei generale despre ce stiam eu ca se va de in lucrare pe banca.dupa care le dezvoltam.mergea chestia asta.am mai incercat cu caietu sub banca da se intampla sa mai cada e risc mai mare.obisnuiam de asemenea sa scriu o fituica pe servetel.si stateam cu el in mana.profii nu se prindeau ziceau poate ca-mi sterg nasul. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×