Sari la conținut
Forum Roportal
jamy_ro

Stiti ce se poarta anul asta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:cheer: culorile naturale!!!Acesta este raspunsul saten inchis brown blond aramiu.la mare cautare sunt si mesele late de 2 degete si franjurate in "V".totul sa fie cat mai natural cu un aer de modern!!!dc mai aveti intrebari va raspund cu mare placere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu Zic k cea mai naturala culoarea este aceea pe care o ai de la mama natura.in rest, jami ro ai dreptate:anul acesta se merge mai mult pe nuantele naturale si mai putine suvite sau aproape deloc :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am acoperit suvitele si m-am vopsit cu un ton mai inchis: eram ,,milk chocolate'' si acum sunt ,,dark chocolate''. chiar imi place culoarea si e destul de naturala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai poarta drept si "calcat" cu placa. Se poarta mai natural, suvitat sau o mesa de alta culoare, dar in ton cu restul. De asemenea, revine stilul romantic, spirale, par mai lung, onduleu natural sau voit lasat lejer, uneori si tapat in varf si apoi, lasat sa cada in suvite voioase si mai degraba spiralate decat drepte.

Am citit. Voi faceti cum va sta bine! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu sunt in mare voga tunsorile asimetrice care au prins si la noi ( chiar nu ma asteptam ) ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu eu sunt in mare voga tunsorile asimetrice care au prins si la noi ( chiar nu ma asteptam ) ...

De aia sunt luate ,,in balon" toate vedetele care s-au dat pe mana ,,frizerilor" si arata parca sunt slutite,nu tunse?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×