Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Cel mai excentric Craciun

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desigur, nu intra in calcul cei care sint in timpul serviciului sau cine stie ce misiuni de lupta. Aici as vrea sa vad cum va imaginati cel mai excentric mod de a-ti petrece Craciunul. Personal am fost nu o data la chefuri excentrice, de exemplu chefuri pe o singura melodie care mergea intr-una, chef intr-un garaj etc. Sa vedem cum stati cu imaginatia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu-mi doresc un craciun excentric. aceasta sarbatoare este pentru a fi petrecuta in familie, langa cei dragi... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal am fost nu o data la chefuri excentrice, de exemplu chefuri pe o singura melodie care mergea intr-una, chef intr-un garaj etc. Sa vedem cum stati cu imaginatia...

:cheer:) interesant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E interesanta ideea,insa eu sunt adepta unui Craciun traditional petrecut in familie. :cheer: Cu toate acestea mi se pare buna ideea pt o petrecere..poate voi organiza si eu o astfel d petrecere..mai ciudata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desigur, nu intra in calcul cei care sint in timpul serviciului sau cine stie ce misiuni de lupta. Aici as vrea sa vad cum va imaginati cel mai excentric mod de a-ti petrece Craciunul. Personal am fost nu o data la chefuri excentrice, de exemplu chefuri pe o singura melodie care mergea intr-una, chef intr-un garaj etc. Sa vedem cum stati cu imaginatia...

 

 

 

Mi s-a parut excentric si NU la locul lui cand in San Diego am auzit Timisoreni maghiari care merg la Disneyland de Craciun !!!

Motivul, ca nu e luma multa si au acces la multe jocuri, adulti cu fiu de 22 de ani, catolici, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a parut excentric si NU la locul lui cand in San Diego am auzit Timisoreni maghiari care merg la Disneyland de Craciun !!!

Motivul, ca nu e luma multa si au acces la multe jocuri, adulti cu fiu de 22 de ani, catolici, etc.

Asta ca si cind m-am dus o data la bazin cind toata lumea era la artificii de 1 decembrie...eram singur si am inotat cit am vrut...A fost interesant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Undeva in Sahara, intr-un sat de beduini...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×