Sari la conținut
Forum Roportal
layra_i

Clasa reptiliana

Postări Recomandate

Păi, ea este o interfaţă creată de anumite impulsuri electrice emise de neuroni, care se supun şi ei legilor fizice...

Oricum, să nu fim off-topic, să ne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Umbla prin anumite cercuri mai acum un an un documentar cu reptilieni, facut de un englez. Pe langa anumite "chestii" de bun-simt, respectivul documentar avea fictiune la greu. Printre acuzatii ... era ceva de genul, inclusiv Regina Angliei este reptiliana si se hraneste cu oameni.

Partea de fictiune care "mi-a placut" a fost ca ei nu se mai pot camufla, odata cu venirea anului 2012 (da, iar 2012), si de aceea au nevoie sa se hraneasca cu mai mult sange de oameni pentru a pastra forma umanoida.

 

Apoi, o alta "marturie", este a unui avocat, care a fost in casa clientului sau, un mare banker din America, si la masa lui a vazut pe langa scaunele normale, si anumite scaune "ciudate"

Menajera a zis ca sunt ale unor extraterestri :lol:

 

Oricum, parca in "Viata pe Geea", se vorbeste despre acesti reptilieni care sunt tinuti de anumite entitati, si paziti strasnic, in camerele Sambalice...

Da...se pare ca sint o droaie de consumatori de gen, altfel nu cered ca s-ar mai scrie ineptii de gen...Fenomene exista, unele muuult mai ciudate decit reptilienii, dar nu se vorbeste de ele...unele sint intre noi, dar nu le vedem sau le ignoram, altele nu putem sa le vedem pentru ca sint pur si simplu...ascunse de noi. Cred ca daca ar fi sa aflem multe din tehnologiile cit se poate de "terestre" si ce sint ele in stare si mai ales pe mina cui incap si in ce scop sint folosite intr-adevar ne-ar ingrozi si ne-ar impresiona mai mult decit povestile cu Shambala si Geea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da...se pare ca sint o droaie de consumatori de gen, altfel nu cered ca s-ar mai scrie ineptii de gen...Fenomene exista, unele muuult mai ciudate decit reptilienii, dar nu se vorbeste de ele...unele sint intre noi, dar nu le vedem sau le ignoram, ...

ce fenomene??? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca ca percepi lumea instinctiv

Şi cum anume propui să fac asta ?

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sigur iti cunosti instinctul ... foloseste-l

 

ai meditat vreodata? in liniste intr-o incapere singur iti golesti mintea de ganduri si mentii starea asta cat mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io am meditat, si poate o sa radeti de mine.... dar uiti ce am descoperit :tease:

Un om care emite sentimente negative este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adoră energia sentimentelor de ură, de furie, de răzbunare, gelozia, dispreţul, teama, egoismul, etc.
Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io am meditat, si poate o sa radeti de mine.... dar uiti ce am descoperit :tease:

Un om care emite sentimente negative este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar nu a zis nimeni ca au murit povestile cu feti frumosi.... :sorry:

si apropo...sfarsitul lumii lumii nu vine cu noi ....sfarsitul lumii va venii atunci cand va fi nevoie :huh: cat despre reptilieni astia sunt o realitate nu sunt fictiune....si pe discovery am vazut un reportaj despre un om care pur si simplu vroia sa devina reptila (soparla) iar incetul cu incetul isi mai schimba cate ceva la fizic.....ba si-a pilit dintii de asa natura sa semene cu dintii de soparle, ba se mai tatua pe corp cu diferite desene......etc...pana si solzi cred ca si-a implantat pe corp :resent:

Am vazut si eu reportajul dar acolo era vb de cu totul altceva de un OM care vroia sa fie mai diferit decat ceilalti sorry dar in acest caz nu este vb de reptilian. De fapt la urma urmei pt ca oamenii vor sa fie mai diferiti uni fata de ceilalti inventeaza tot felul de povesti de adormit copii. Treziti-va toti suntem diferiti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai, da intradevar era un om mai ''deosebit''...nu am zis ca e reptilian ci ca vroia sa devina asemanator reptilelor....si poate in timp o sa devina si reptilian...daca il i-au in seama masonii :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×