Sari la conținut
Forum Roportal
layra_i

Clasa reptiliana

Postări Recomandate

Cu cine să construieşti azi societatea viitorului ? C

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde ce intelegi prin ratiune

 

am citi si eu despre reptilieni...urmatorul lucru la care m-am gandit au fost masonii ... sa fie masonii unealta reptilienilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yupiiiii au murit povestile cu feti frumosi si cu zane acum mai nou sunt extraterestii iar balaurii in varianta moderna = reptila.

Atunci si mie imi cresc solzi pe spate si imi vor mai creste inca vreo doua degete....Oameni cu voi vine sfarsitul lumii!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
yupiiiii au murit povestile cu feti frumosi si cu zane acum mai nou sunt extraterestii iar balaurii in varianta moderna = reptila.

Atunci si mie imi cresc solzi pe spate si imi vor mai creste inca vreo doua degete....Oameni cu voi vine sfarsitul lumii!!

dar nu a zis nimeni ca au murit povestile cu feti frumosi.... :yahoo:

si apropo...sfarsitul lumii lumii nu vine cu noi ....sfarsitul lumii va venii atunci cand va fi nevoie :jester: cat despre reptilieni astia sunt o realitate nu sunt fictiune....si pe discovery am vazut un reportaj despre un om care pur si simplu vroia sa devina reptila (soparla) iar incetul cu incetul isi mai schimba cate ceva la fizic.....ba si-a pilit dintii de asa natura sa semene cu dintii de soparle, ba se mai tatua pe corp cu diferite desene......etc...pana si solzi cred ca si-a implantat pe corp :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar nu a zis nimeni ca au murit povestile cu feti frumosi.... :yahoo:

si apropo...sfarsitul lumii lumii nu vine cu noi ....sfarsitul lumii va venii atunci cand va fi nevoie :jester: cat despre reptilieni astia sunt o realitate nu sunt fictiune....si pe discovery am vazut un reportaj despre un om care pur si simplu vroia sa devina reptila (soparla) iar incetul cu incetul isi mai schimba cate ceva la fizic.....ba si-a pilit dintii de asa natura sa semene cu dintii de soparle, ba se mai tatua pe corp cu diferite desene......etc...pana si solzi cred ca si-a implantat pe corp :P

 

ala era teribilist, n-are nici o treab cu extraterestrii

 

 

Şi, dacă era mai rebel ? Asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Păi, ea este o interfaţă creată de anumite impulsuri electrice emise de neuroni, care se supun şi ei legilor fizice...

Oricum, să nu fim off-topic, să ne

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, vrei sa de-spiritualizezi lumea...atunci nu mai face... spirite de prost gust pe forum, te rugaaammm!

Bine ca esti reptilian, ma speriasem ca esti arhitect in devenire! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×