Sari la conținut
Forum Roportal
freestyle

Moni-k ft.Puya - Shot dupa shot (Interviu)

Postări Recomandate

Am reusit si am cules cateva intrebari de la Moni-k,de care nu am mai auzit de ceva vreme.

Voi ce parere aveti de noul clip?

 

 

Moni-k se pregateste de zor pentru lansarea primului album solo din cariera ei. Pentru realizarea lui s-a lucrat aproape un an de zile, pentru ca artista si-a dorit ca materialul sa o reprezinte 100% si sa-si puna amprenta pe tot ce inseamna acest album. Textele pieselor ii apartin Monikai, iar acestea vorbesc despre experiente si sentimente prin care a trecut chiar ea.

Moni-k a filmat videoclipul piesei 'Shot dupa Shot', care e primul single de pe viitorul ei album. Cantecul e un featuring cu Puya si ne prezinta o Moni-k. puternica ce nu se jeneaza sa spuna lucrurilor pe nume, dar o face cu multa gratie. Regia videoclipului e semnata de Alecu Vitzentzatos, iar scenariul este unul simplu : un baiat isi insala iubita iar Moni-k il pedepseste pentru tradarea lui. Filmarile au fost facute intr-o locatie underground.

Noutatile nu se opresc aici pentru ca Moni-k isi va surprinde fanii cu un nou look mult mai agresiv; o contributie majora la noua ei imagine au avut-o stylistul Alex Radulescu si hair stylistul Bogdan Mirica.

 

 

1.Te pregatesti de lansarea primului album solo.Cum se numeste? Ce colaborari exista pe album? Cate piese are albumul?

Albumul se numeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: Io Sunt Un Fan De Al Lui Puya ... Pt ca Spune totul pe bune .. din viatza de zi cu zi .. am gasit multe raspunsuri in versurile lui ... Cum zice el ... "Urasc Din Suflet Oamenii Lacomi Si Lashi" :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×