Sari la conținut
Forum Roportal
Artemis_Dida

Filosofie?!

Postări Recomandate

:P wahaha, nu-mi dau seama cat de buna e profesoara mea in domeniu dar apreciez faptul ca a facut o facultate, deci (teoretic) cunoaste mai multe puncte de vedere....deh, am ales filozofia pana la urma ...ce va fi va fi

 

si d c ed fizica&limba straina sau geografie pas???? :jester: astea erau cele mai usoare .... :yahoo:

pentru altii

 

La istorie e istoria rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde de tine daca simti ca pricepi ceva la orele de filosofie, ca daca nu...Eu cred ca la filosofie trebuie si sa te pricepi nitel, sa fii familiarizat cu limbajul de specialitate, sa simti ca ai inclinatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebuie sa aleg saptamana aceasta obiectele la care vreau sa dau bacul...toate bune si frumoase dar nu stiu ce sa aleg la proba f

conform profilului meu am de ales intre : istoria romanilor, geografia romanilr, filosofie, economie, ed. fizica , o limba straina si altele

geografia, economia. limba straina, ed. fizica - pas

raman istoria si filozofia.....intrebarea e: a dat cineva bacul la filozofie, poate sa-mi spuna cum e? stiu ca am tangenta cu obiectul asta...dar nu stiu cum noteaza profii la corectat....

eu eram convinsa ca o sa urmez filozofia mai departe in cls a XII- a, dar nici prin gand nu mi-a trecut sa-mi mai omor neuronii cU inca o materie de genul, la bac. asa ca, am ales sportul... si n-am fost niciodata vreo sprintenutza :friends:

cu toate astea, a fost o alegere buna.

Editat de mica_curioasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×