Sari la conținut
Forum Roportal
Artemis_Dida

Filosofie?!

Postări Recomandate

trebuie sa aleg saptamana aceasta obiectele la care vreau sa dau bacul...toate bune si frumoase dar nu stiu ce sa aleg la proba f

conform profilului meu am de ales intre : istoria romanilor, geografia romanilr, filosofie, economie, ed. fizica , o limba straina si altele

geografia, economia. limba straina, ed. fizica - pas

raman istoria si filozofia.....intrebarea e: a dat cineva bacul la filozofie, poate sa-mi spuna cum e? stiu ca am tangenta cu obiectul asta...dar nu stiu cum noteaza profii la corectat....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a dat prietena mea BAC'ul din filozofie..crede'ma...fereste'te de filozofie daca nu te vei axa pe ea :focus: a luat 5 :P .... a invatat 3 luni inainte...a luat ore in particular....s'a chinuit....stia teorie....dar....cica a fost foarte greu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa :ok: ...si alte pareri?! nu cred ca e asa de rau.....

e foarte multa materie la istorie.....am dat la capacitate tot istorie dar era mult mai putina materie si atunci nu aveam 5 obiecte la care sa invat, si nu se compara nivelul de dificultate care e acum

hai spuneti-mi ca nu e asa rau... :cheer: ...glumeam, vreau sa stiu si alte pareri...eventual ale unui profesor de filozofie...;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu cazuri ...au dat din filosofie mai multi prieteni si mai mare de 7 nu au luat nici unul ...si erau foarte buni ...

 

si eu dau bacul anul asta ...am ales istoria ...nu e asa mult si nu e nici greu ....cu filosofia este foarte riscant :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca mai bine ai da la istorie decat la filosofie! :spiteful:

De acord...desi si istoria e mut mai compliacata acum..si eu am vrut sa dau la istorie pt ca dadusem si la capacitate dar cand am vazut cat e am zis mai bine pas...ca si asa am mult de invatat pt admitere... :resent:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat bacul din filosofie si am luat 10. Unele subiecte nu mi s-au parut foarte usoare, dar profesorii au fost foarte indulgenti la corectat, plus ca cei mai multi dintre ei nu stiu mai mult decat scrie in manual sau cel putin dupa el se corecteaza. Eu n-am scris tot ce scria in manual, ci si cunostinte pe care le aveam din afara manualului. Adevarul e ca am avut un profesor bun pana in martie ceea ce mi-a fost suficient.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×