Sari la conținut
Forum Roportal
2468v

Recomandari achizitionare masina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dacia Logan este o masina buna ?

Ca orice Dacie, e o maşină bună s-o aibă altul :jester:

 

o propunere ? :jester: :jester:

Orice BMW de 10 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma simt datoare masinii mele logan sa-i tin partea .nu stiu cat e cea mai ieftina acum ,dar cu 20 de luni in urma cea mai ieftina era 6290 e .are 12000 km facuti de mine ,incepatoare ,n-am schimbat decat la revizia de 1 an filtre si uleiul ,acum am completat cu antigel ,altceva nimic .cat e in garantie nu umbli prin ea si nici nu-ti dai cu parerea .uite-te pe strada ,cati au logan ,o fi atata lume proasta ? atata cat ma pricep eu la masini ,tot ma mai pricep ,dar daca habar n-ai cred ca un lucru nou pentru un incepator e mult mai bun .o asigurare casco si drum bun .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o propunere ? :jester: :jester:

 

o masina la mana a doua adusa din afara,asta ti-as recomanda,daca are cine sa o verifice(ma refer la km reali,daca nu a fost implicata in vreun accident,motorul de cele mai multe ori nu are probleme)ar fi si mai bine,ele arata foarte bine dar trebuie sa stii pe ce dai banii...si mai strange o diferenta de bani,nu te grabi ca fata mare la maritat.Loganul este o masina de o calitate indoielnica. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma simt datoare masinii mele logan sa-i tin partea .nu stiu cat e cea mai ieftina acum ,dar cu 20 de luni in urma cea mai ieftina era 6290 e .are 12000 km facuti de mine ,incepatoare ,n-am schimbat decat la revizia de 1 an filtre si uleiul ,acum am completat cu antigel ,altceva nimic .cat e in garantie nu umbli prin ea si nici nu-ti dai cu parerea .uite-te pe strada ,cati au logan ,o fi atata lume proasta ? atata cat ma pricep eu la masini ,tot ma mai pricep ,dar daca habar n-ai cred ca un lucru nou pentru un incepator e mult mai bun .o asigurare casco si drum bun .

 

 

:jester: :jester: :yahoo: scoala de soferi tot pe Logan am facut-o si deci cred k tot Logan imi si iau pt inceput :jester: :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: :yahoo: :P scoala de soferi tot pe Logan am facut-o si deci cred k tot Logan imi si iau pt inceput :jester: :jester:

 

sunt banii tai,faci ce vrei cu ei :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te grabi ca fata mare la maritat.Loganul este o masina de o calitate indoielnica. :P

 

 

ok :jester: , nu o sa ma grabesc :yahoo: .. si kiar aman cumparatul pentru luna ianuarie 2008 :o: , si poate intre timp tariceanu nostru scoate si el taxa de prima inmatriculare :jester: :jester: , cu toate k nu cred k ar face asta k nusi mai poate el vinde citroenu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok :jester: , nu o sa ma grabesc :yahoo: .. si kiar aman cumparatul pentru luna ianuarie 2008 :P , si poate intre timp tariceanu nostru scoate si el taxa de prima inmatriculare :jester: :jester: , cu toate k nu cred k ar face asta k nusi mai poate el vinde citroenu :jester:

taxa o sa ajunga la 10% dupa 1 ian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma simt datoare masinii mele logan sa-i tin partea .nu stiu cat e cea mai ieftina acum ,dar cu 20 de luni in urma cea mai ieftina era 6290 e .are 12000 km facuti de mine ,incepatoare ,n-am schimbat decat la revizia de 1 an filtre si uleiul ,acum am completat cu antigel ,altceva nimic .cat e in garantie nu umbli prin ea si nici nu-ti dai cu parerea .uite-te pe strada ,cati au logan ,o fi atata lume proasta ? atata cat ma pricep eu la masini ,tot ma mai pricep ,dar daca habar n-ai cred ca un lucru nou pentru un incepator e mult mai bun .o asigurare casco si drum bun .

Orice maşină nouă se comportă bine. Important e cum se comportă c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×