Sari la conținut
Forum Roportal
2468v

Recomandari achizitionare masina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce ti-a schimbat hotararea de ati lua un Matiz nou nout? La 5500 de euro era cam singurul pe care il puteai lua nou. Ar mai fi Fiat Brava, Fiat Punto din 2001-2003...sau Ford Fiesta 2001-2004...sau VW Polo 1,7 SDI, 1,,4 MPI, 1,0 MPI din 1999-2001 sub 100000 km parcursi...sau ar mai fii Peugeot 106 2001-2002 de la 3800 euro in sus...Peugeot 206 1,4 benzina an 2002. Numai bine! Sa ne spui ce-ai luat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutor!!!!

Sunt intr-o mare dilema.Dispun de 5000-max(cu eforturi supraomenesti-parinti :flowers: )5500 euro si vreau sa-mi iau o masina.

 

Trei autovehicule iti indic

 

Suzuki Swift

 

Lupo

 

kia Picanto

 

 

Daca iti vei cumpara Matiz vei face cea mai mare greseala, orice in afar de matiz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutor!!!!

Sunt intr-o mare dilema.Dispun de 5000-max(cu eforturi supraomenesti-parinti :D )5500 euro si vreau sa-mi iau o masina.

Pana acum doua zile cand am intrat pe forum la voi eram convinsa ca stiu ce sa-mi iau-MATIZ NOU NOUT.

Dar m-ati facut sa ma razgandesc(railor :roll: );voi soferi experimentati ce mashinutza ati alege daca ati vrea de la ea urmatoarele:

-consum mic

-siguranta(am o fetitza si tinand cont de faptul ca sunt incepatoare :flirt:)

-sa se conduca usor :D

-sa fie cat de cat spatioasa

-si si sa nu se DEFECTEZE usor!!!!

-si cel mai important piese ieftine

Daca credeti ca nu cer prea mult PLEASE HELP ME!!!!!

PS: dau de baut :D :D

De asemenea imi spune cineva cum e fiat punto sau fiat seicento?

Sa inteleg ca esti femeie...

Ia-ti Matiz.Poate la prima vedere nu pare o masina foarte dezghetata dar cunosc pe cineva care a avut un VW Passat si o Skoda Octavia(in fine inca mai lucreaza pe ele)si acasa are Matiz si este foarte multumit.

Oricum tu decizi.Cheia e la tine. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca mai vrei masina poti sa iei legatura cu mine iti pot aduce masina din Germania si mai recuperezi si TVA-ul pentru ca am firma!!

Daca vrei mai lasa un mesaj cu un id ceva si mai vorbim!

aduci tu masini din afara???

id mess aaltcinewaa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Check semnatura mea. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

VW Polo Classic,model 2000,fabr.1997,caroserie sedan ,portbagaj 500litri ,1400 cm3,consum 5.5l/100km,2 airbags,aer conditionat,inchidere centralizata,servototal,volan reglabil,130000km reali,alb ,cauciucuri noi good year hydragrip(toate),revizie 11.2008,exterior si interior impecabile,masina arata si functioneaza ca noua,accept orice proba. Pret 5700 euro neg. Tel:0749052280 sau mail :popica35@yahoo.com.Proprietar.Iasi.

post-19799-1183190731_thumb.jpg

post-19799-1183190743_thumb.jpg

post-19799-1183190751_thumb.jpg

post-19799-1183190759_thumb.jpg

post-19799-1183190767_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cine te-a convis sa nu iei matiz, dar daca ai o familie de doar 3 persoane, esti incepatoare, vrei consum f mic, piese iefine, nu esti o vitezomana, vrei o masina care se conduce extrem de usor, nu vrei o masina puternica cu care sa cari o gramada de chestii, atunci matizul e perfect.

 

daca o iei la mana a doua poti gasi o masina buna si la 3000 euro.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×