Sari la conținut
Forum Roportal
2468v

Recomandari achizitionare masina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un WV Passat din 96

si-ti mai raman si bani :focus:

Ii raman bani pentru ce? :focus:

 

Vreau sa-mi cumpar o masina,am cam 8000 euro,ce ma sfatuiti?Sa cumpar un logan nou ?

Multumesc pentru raspuns

Merge Loganul nou. Chiar daca multi il subapreciaza. 1.6 16V 110 CP e o motorizare optima pt Logan. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de a alege o masina gandeste-te si la costurile de intretinere la ea. Si crede-ma Dacia nu are piese ieftine defel. Dimpotriva.

Daca vrei o masina noua si de oras eu iti recomand noul Opel Corsa. Chiar daca e putin mai scump, merge in leasing cu avans mare si rate mici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate ar trebui sa nu te mai gandesti deloc la logan...la asa motor o sa iti consume km mult iar cand il scoti din oras nu o sa ai parte de cine stie c senzatii...gandeste-te la o masina din afara ...special una nemteasca...golf,audi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ar trebui sa nu te mai gandesti deloc la logan...la asa motor o sa iti consume km mult iar cand il scoti din oras nu o sa ai parte de cine stie c senzatii...gandeste-te la o masina din afara ...special una nemteasca...golf,audi...

 

:spiteful:

 

sunt de acord. la banii astia si cu noile taxe vamale (care parca nu o sa mai fie) iti iei o frumusete de masina nemteasca sh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×