Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

totul despre Crize concerte albume...

 

UnHoly CriZemas Days !! 3 Concerte CriZe super tari pe 21 Dec Bistrita in Club Ambasador ora 20 , pe 22 Dec Sibiu CLub Stage ora 20 , pe 23 Dec Brasov Club Hush Hush ora 18!! +TOATE PIESELE DE PE EP'UL "...FOR THE DAMNED" sunt disponibile pt DOWNLOAD la www.myspace.com/crizeband !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine-s astia?

Crize au genul metal www.myspace.com/cryzeband pt mai multe lamuriri acolo poti asculta si cele trei piese de pe EP-ul For The Damned!!sper sa va placa

 

si sfat ascultati si trupe romanesti nu numai cele din afara ca asa toti asculta Metallica Slipknot Iron Maiden....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crize au genul metal www.myspace.com/cryzeband pt mai multe lamuriri acolo poti asculta si cele trei piese de pe EP-ul For The Damned!!sper sa va placa

 

si sfat ascultati si trupe romanesti nu numai cele din afara ca asa toti asculta Metallica Slipknot Iron Maiden....

 

Ar fi bine...toata lumea asculta Adrina si Guta in ziua de azi :crazy:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as fi fost din bucuresti, eram ceva gen groopie la voi... :crazy: glumesc, sunt baiat hetero, n-aveam cum

chiar imi place ce cantati, din ce am ascultat pe myspace, imi place "letter from god"

 

raman fan in continuare, desi mi-ati cam luat painea de la gura la "this way out" :D

 

aveti pe undeva pe net filmari de la prestatia alaturi de deftones?

pace!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca va place CrIZe va rog votati aici http://www.heartrock.z1.ro/poll.html

 

daca as fi fost din bucuresti, eram ceva gen groopie la voi... :pardon: glumesc, sunt baiat hetero, n-aveam cum

chiar imi place ce cantati, din ce am ascultat pe myspace, imi place "letter from god"

 

raman fan in continuare, desi mi-ati cam luat painea de la gura la "this way out" :think:

 

aveti pe undeva pe net filmari de la prestatia alaturi de deftones?

pace!

sunt pe toutube dai search crize

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eeeheee... Crize :) .. tare formatia ;) una din putinele romanesti care-mi plac spiteful.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×