Sari la conținut
Forum Roportal
weohfeh

Stergerea mesajelor (la cererea autorului)

Postări Recomandate

Buna ziua,

 

"Nenea Admin", domnilor moderatori, am incercat sa va contactez de trei ori prin mail, dar nu am primit nici un raspuns (nu stiu ce inseamna "cel mai scurt timp posibil", in cazul meu au trecut vreo doua saptamini).

Am inteles din regulament ca mesajele se pot sterge de catre dv., in cazul unor prostii scrise, sau in alte cazuri speciale.

Am doua mesaje pe care vreau sa le sterg, dati-mi instructiunile necesare, prin mail, va spun exact ceea ce doresc sa sterg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca ai doar un singur mesaj... acum, unde ai mai postat? Si mesageria ti se activeaza dupa 15 mesaje...

Mi-am schimbat numele de utilizator, ca sa nu trezesc atentia asupra mea, am inteles ca dv. puteti sa le stergeti, va spun eu exact care dintre ele, dar prin pm sau mail

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: :no:

stii ca nu ai voie sa ai 2 conturi? sau a scris prietenul/a ceva de rau de tine si ceri acus in numele lui/ei sa stearga topicele? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: :no:

stii ca nu ai voie sa ai 2 conturi? sau a scris prietenul/a ceva de rau de tine si ceri acus in numele lui/ei sa stearga topicele? 8)

Eu nu am scris nimic indecent, sint doua dintre mesajele mele pe care le consider prea personale, am fost luat de emotia momentului, vreau sa mi le stearga cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) ;)

stii ca nu ai voie sa ai 2 conturi?

:no: 8)

chiar ???

ei, asta mi se pare incredibil :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am scris nimic indecent, sint doua dintre mesajele mele pe care le consider prea personale, am fost luat de emotia momentului, vreau sa mi le stearga cineva.

ziua bună !....doar adminii sau moderatoru' care "răspunde" de topicu' unde ai postat mesajele, le poate şterge...dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se va activa acest lucru deoarece poti sa injuri si apoi sa stergi...

Ajunge edit-ul...Mesajele,dupa cum scrie si in regulament,devin proprietatea roportal si,implicit,nu ai dreptul de a le sterge.Cei imputerniciti sunt Moderatorii SuperModeratorii Admini ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ca mesajele devin proprietatea Roportal, dar si ca pot fi sterse in conditii speciale.

"Nenea Admin" ce face, doarme? Nu poate sa-mi dea aici niste informatii?

Am incercat sa contactez site-ul de la pagina principala, mi se spunea ceva de genul "va vom raspunde cit mai repede", au trecut doua saptamini.

Din moment ce mesajele vulgare se pot sterge, de catre admini, ma astept sa mi se stearga si mie ce solicit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Nenea Admin nu doarme.

2. Ce anume soliciti sa fie sters, ca pe nickul asta n-am ce?!?

Care e celalalt nick?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×