Sari la conținut
Forum Roportal
FAFAFA

O idee

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As zice pt. k sunt si minori pe forum sa puneti o restrictie pe toate topicurile cu discutii despre sex si toate alea pt. k le dati idei alora mici. Si pt. k v-am dat ideea asta :) mie va rog sa nu imi puneti restrictie chiar dak am 12 ani k yo stiu muuuuuuuuuulte din domeniul asta si ma intereseaza :flowers: :no: 8) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8)

Ia izbeste-ne puisor cu niste informatii, sa vedem cat de vaste sunt cunostintele tale in domeniu. :no:

 

 

Ps: vezi ca s-au terminat desenele animate! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As zice pt. k sunt si minori pe forum sa puneti o restrictie pe toate topicurile cu discutii despre sex si toate alea pt. k le dati idei alora mici. Si pt. k v-am dat ideea asta :) mie va rog sa nu imi puneti restrictie chiar dak am 12 ani k yo stiu muuuuuuuuuulte din domeniul asta si ma intereseaza :flowers: :no: 8) .

Aceste cuvinte ne doare si....cam atat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As zice pt. k sunt si minori pe forum sa puneti o restrictie pe toate topicurile cu discutii despre sex si toate alea pt. k le dati idei alora mici. Si pt. k v-am dat ideea asta ;) mie va rog sa nu imi puneti restrictie chiar dak am 12 ani k yo stiu muuuuuuuuuulte din domeniul asta si ma intereseaza :flowers: :no: 8) .

Cind spui multe ce inseamna ..ca sti mai multe decit degetele de la mina..?

Si de ce sa punem restricti..?

Ca ce nu sti nu are cum sa iti faca rau,.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×