Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Fecioarele ma exaspereaza. Oamenii astia te omoara cu zile. Te omoara mental spus. Tare plini de pretentii si fitoooosi nevoie mare... Greu sa ti-i apropii, se schimba de la un minut la altul si - afiseaza o pedanterie si printesotenie care... :) :airkiss: :) ma impresioneaza efectiv.

Editat de Andrii-Popa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce perfect ai descris fecioarele!!! dar un defect cam suparacios au ele... au un simt al umorului cam pipernicit, nu prea stiu la gluma! :cheer:
Am observat si eu asta :doh: (simtul umorului nu e punctul lor forte)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce perfect ai descris fecioarele!!! dar un defect cam suparacios au ele... au un simt al umorului cam pipernicit, nu prea stiu la gluma! :doh:
te contrazic..... au un umor perfect :cheer: mă rog , depinde şi de persoană :D Editat de Angel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry: si eu sunt una dintre ele :D

si eu...... :beee:

CAlitati,defecte-comunicativ, inteligenta, elocventa, talentul oratoric, diplomatia, ingeniozitatea, abilitatea, dar si siretenia, instabilitatea, superficialitatea, tendinta spre inselatorie.

Editat de ochisori albastrii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa vin si eu....sunt FECIOARA.Zodia ,asta este ok,daca nu cade la polul opus:lene,complacere in inutil,barfa,...de fapt tot ce tine de jalnic......dar asta tine de discernamant.Da este o pacoste pt cei care nu o cunosc,este critica,meticuloasa pana la epuizare,are o obsesie pt stabilitate si siguranta financiara.---Da ,de ce se spune ca nu ar avea simtul umorului?---pai ,asta-i una dintre calitatile mele!!! Si trebuie sa va mai spun ceva>>>>>in tot zodiacul ,asta trebuia sa fie o zodie care sa aduca cu picioarele pe pamant ,pe celelalte!!!!!! Sa fim iubiti!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt Fecioara cu ascendent in Balanta. Aveti dreptate fecioarele sunt critice, analizeaza totul in detaliu, sunt meticuloase, desi majoritatea Fecioarelor sunt ordonate mai sunt si exceptii. Fecioarele sunt timide (si din cazua asta pierd) , rationale. Desi par reci si insensibile nu este deloc asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Locuri prielnice: orasele mici.

 

Aspect fizic: statura in general mica, adesea subtire, fata rotunda, ten usor inchis, par negru, ochi negri sau nuante apropiate.

 

Imi plac orasele mari si aglomerate,sunt blonda(nu la minte :cheer: ),ochi verzi si tenul deschis la culoare.. :o:

Editat de Dydee♥RAPID

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat si eu asta biggrin2.gif (simtul umorului nu e punctul lor forte)

Uite ca al meu e... :spiteful: si tati e tot fecioara si de la el mostenesc :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in zodia fecioara.......si intr-adevar sunt timida,dar in rest........prin camera mea zici ca a trecut taifunul,banii........nu ma intrebati cat am cheltuit in ultimele zile,si nici nu sunt atenta la detalii.....de fapt,niciodata nu remarc daca persoana de langa mine tocmai si-a luat haine noi,animal de companie nou,tablouri noi,etc.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×