Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

PHP Manual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as dori sa stiu si eu unde gasesc un manual php cu tag-uri php si tot felul !! vreau sa ma apuc sa invat php la greu :dee !! daca stiti niste site-uri bune postati pliz !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha !! las ca nu prea mai am nevoie acum !! mersi oricum !! sunt interesat sa fac un director web !! dar nu la fel de complicat ca Roportal dar oricum !! dacaa aveti vreo idee ceva post reply pls !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand un manual bun in limba romana: "Dezvoltarea aplicatiilor Web folosind XHTML, PHP si MySQL" (autor Traian Anghel), publicat la Editura Polirom (www.polirom.ro)!!! :)

Editat de php_tiger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as dori sa stiu si eu unde gasesc un manual php cu tag-uri php si tot felul !! vreau sa ma apuc sa invat php la greu :dee !! daca stiti niste site-uri bune postati pliz !!

[snapbacca]24066[/snapbacca]

:cry: Imi pare foarte rau da sa sti ca am fost plin de site-uri meseriase pana cand mi-a mancat un virus calcu. Masa de treaba :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: Imi pare foarte rau da sa sti ca am fost plin de site-uri meseriase pana cand mi-a mancat un virus calcu. Masa de treaba :spiteful:

 

Poate nu mai e de actualitate, dar "for the record" (pentru eventualele persoane ce ajung aici dintr-un motor de cautare), puteti gasi un ghid PHP cu exemple practice la adresa http://php.punctsivirgula.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×