Sari la conținut
Forum Roportal
cristyna32

Insatisfactia la femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa stiu de ce nu pot simti cand isi da drumul in mine...si cum e orgasmul la barbati. E atat de frustrant sa nu simti cand termina partenerul si sa continui sa te misti...si sa-ti zica" sti..eu am terminat". Poate pt ca folosim aproape tot timpul prezervativ? Dar nici fara nu-mi dau seama..si recunosc nu-mi vine sa-i spun asta. Ce sa fac sa simt??? Ce ar trebui sa simt??? El e asa atent...si mi-e rusine sa-i zic asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa stiu de ce nu pot simti cand isi da drumul in mine...si cum e orgasmul la barbati. E atat de frustrant sa nu simti cand termina partenerul si sa continui sa te misti...si sa-ti zica" sti..eu am terminat". Poate pt ca folosim aproape tot timpul prezervativ? Dar nici fara nu-mi dau seama..si recunosc nu-mi vine sa-i spun asta. Ce sa fac sa simt??? Ce ar trebui sa simt??? El e asa atent...si mi-e rusine sa-i zic asta.

 

 

 

Este acceptat ca motiv de divort !!!

Nu te considera mai altfel ca nu e rau nimic cu tine, doar ca barbatul ideal pentru tine a altcineva si nu cel de fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa stiu de ce nu pot simti cand isi da drumul in mine...si cum e orgasmul la barbati. E atat de frustrant sa nu simti cand termina partenerul si sa continui sa te misti...si sa-ti zica" sti..eu am terminat". Poate pt ca folosim aproape tot timpul prezervativ? Dar nici fara nu-mi dau seama..si recunosc nu-mi vine sa-i spun asta. Ce sa fac sa simt??? Ce ar trebui sa simt??? El e asa atent...si mi-e rusine sa-i zic asta.

 

Hai maaaaaaaaaaaa!

Trebuie experienta,nu merge chiar asa...dupa cativa ani....poate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este acceptat ca motiv de divort !!!

Nu te considera mai altfel ca nu e rau nimic cu tine, doar ca barbatul ideal pentru tine a altcineva si nu cel de fata.

 

 

Asta-i buna!!! Ce sa zic...De unde sti tu cine e si cine nu e potrivit pt mine????

Asteptam un raspuns serios. Daca tot esti asa experimentata de ce nu-mi explici ce si cum!!! Mi- s-a intamplat si cu alti parteneri, nu doar cu actualul. Cred ca la mine e problema si vreu s-o depasresc!!!! Se poate?? Poate nu m-am facut eu inteleasa bine...ma simt foarte bine cu el, orgasm am..dar nu stiu canbd termina el...nu-mi dau seama. Ce ar trebui sa simt?

 

 

Hai maaaaaaaaaaaa!

Trebuie experienta,nu merge chiar asa...dupa cativa ani....poate....

 

 

??? Cum adica dupa cativa ani??? E normal asa??? Nu prea imi vine sa cred...adica toate trecem prin asta??? Si cam cati ani ar trebui sa mai treaca ca sa nu ma mai simt eu penibil??? e FRUSTRAN si pt mine..si cred ca-l deranjeaza si pe el..

Ce incurajari imi dai...

Sincer cred ca s-ar rezolva si mai repede daca am vorbi mai pe sleau.. De exemplu barbatul ar trebui sa simta contractia vaginului daca femeia are orgasm, nu? Dar invers cum e??? Chiar nu vrea sa-mi raspunda nimeni??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta-i buna!!! Ce sa zic...De unde sti tu cine e si cine nu e potrivit pt mine????

Asteptam un raspuns serios.

 

Pai daca topicul se numeste INSATISFACTIA , ce vroiai sa-ti spuna ? Ca e partenerul ideal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer cred ca s-ar rezolva si mai repede daca am vorbi mai pe sleau.. De exemplu barbatul ar trebui sa simta contractia vaginului daca femeia are orgasm, nu? Dar invers cum e??? Chiar nu vrea sa-mi raspunda nimeni??

 

Un fruct exotic,daca-l mananci,simti vreo mare satisfactie de prima data?Iti dai seama un pic de gust,consistenta,parfum,etc,etc,dar de adevarata lui valoare,iti dai seama mai tarziu.Cu dragoastea e si mai greu.Doar nu crezi ca ,contractiile alea sunt foarte puternice..de fapt,sunt foarte fine.Pentru asta e nevoie de experienta multa cu acelasi partener.Cred ca daca nu te-ai mai agita atat poate ti-ai da seama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta-i buna!!! Ce sa zic... De unde sti tu cine e si cine nu e potrivit pt mine???? Asteptam un raspuns serios. Daca tot esti asa experimentata de ce nu-mi explici ce si cum!!!

 

 

 

Du-tie in saracie !!! e o vorba maramuresana !!!

 

Un raspuns arogant si tipic bucurestean.

 

N-ai spus ca ti se intimpla des si cu toti barbatii ??? credeam ca esti maritata, nah !!!

Eu nu citesc gandurile tale si ce ascunzi in minte, de unde sa stiu care-i realitatea daca nu spui decat un pic din story ???

 

De experienta mea n-ai nevoie, imediat o sa spui ca nici nu stiu ce-i aia !!!

 

Mai incearca si cu alt tip de barbat, poate nu era destul ce mare aparatura din dotare naturala !!!

 

Distractie placuta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×