Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Fara chilotei...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. :good: Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie? Daca da, de ce ati facut-o? Cum v-ati simtit in acele momente si ce simteati, mai exact? Ati stat picior peste picior in asemenea situatii? Daca da, de ce? :o: Si nu in ultimul rand... ati fost surprinse in asemenea situatii? Cum ati reactionat? Va astept...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. :o: Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie? Daca da, de ce ati facut-o? Cum v-ati simtit in acele momente si ce simteati, mai exact? Ati stat picior peste picior in asemenea situatii? Daca da, de ce? 8) Si nu in ultimul rand... ati fost surprinse in asemenea situatii? Cum ati reactionat? Va astept...

esti mare!!!!!!!!!!!!!

astept si eu.... :good:

 

ascut sabia...

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti mare!!!!!!!!!!!!!

astept si eu.... :good:

 

ascut sabia...

Pentru suprafete neprotejate, e suficient un lustru. 8) Se lubrefiaza usor... Acum sa facem liniste si sa le asteptam sa se confeseze. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. 8) Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie? Daca da, de ce ati facut-o? Cum v-ati simtit in acele momente si ce simteati, mai exact? Ati stat picior peste picior in asemenea situatii? Daca da, de ce? 8) Si nu in ultimul rand... ati fost surprinse in asemenea situatii? Cum ati reactionat? Va astept...

 

Trebuie sa recunosc ca mi-ai lipsit. :o:

Da am iesit. :) Pentru mine a fost ceva absolut normal.

 

Cum m-am simtit? :good: Tu ce fel de raspuns astepti la aceasta intrebare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa recunosc ca mi-ai lipsit. :o:

Da am iesit. 8) Pentru mine a fost ceva absolut normal.

 

Cum m-am simtit? :good: Tu ce fel de raspuns astepti la aceasta intrebare?

 

Bine te-am regasit si eu...

 

Ce astept... tu ce astepti sa astept? 8)

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu mai astept nimic de la oameni. 8)

Te rog frumos, cred ca glumesti. :o:

 

Bine.. si atunci, ce facem? Sa asteptam sa vina extraterestrii sa ne salveze sau sa evadam de nebuni pe Marte? Oare atmosfera de acolo iti va mai permite sa nu porti chilotei pe sub rochita? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io vara nu suport "chilotei" decat boxeri in casa :D , dar io nu prea port asa des fuste deci :P cum te simti , ahm nu ma mai incomodeaza chestiile alea de ate care se numesc "bichini" , deci mai bine :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×