Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Unele topicuri...

Postări Recomandate

cand am citit topicul, numele lui, ma si gandeam la gen...

mama!!!!! imi zic.....e de mine aici...misogin cum ma stiu....distractie moka

imi frecam mainile de placerea descoperirii.....

aduc in graba scrumiera(desigur plina) alaturi, tigari cafeaua..... si intru...

dezamagire cruntaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

and your point is? :roll:

 

ah, da, cred ca m-am prins.

 

dragi roportalieni. va rugam sa nu mai postati:

- despre mancare, cand stiti ca unii sunt la servici si le e foame

- despre mers la cumparaturi, ca altii nu pot

- despre haine, ca altii nu si le permit sau prefera sa umble goi

- despre faptul ca va merge bine la servici, ca altii se cearta cu sefii

- despre sanatate, ca unii sunt bolnavi

- despre craciun si alte cele, pentru ca unii sunt atei sau de alte credinte

- despre dragoste, ca unii sunt singuri

- despre caini, ca unora le plac pisicile

- despre pisici, ca unora la plac cainii

- despre hamsteri, ca se supara atat cei cu pisici, cat si cei cu caini

 

.... si lista ar putea continua :rot:

 

:stars: :tease: :crazy: :( :D

 

of, of, mai, mai...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa Shur' :o:

e un forum nu? deci putem vorbi si despre carourile pe care le avem pe o lenjerie de pat...sau ceva de genu' ... topicul a fost deschis pentru cei care vreau sa vorbeasca despre asa ceva...daca tu esti mai istet si vrei numai filosofie...du'te frate la filosofie....da nu te lega de un topic deschis la tema potrivita :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar asa Shur' :)

e un forum nu? deci putem vorbi si despre carourile pe care le avem pe o lenjerie de pat...sau ceva de genu' ... topicul a fost deschis pentru cei care vreau sa vorbeasca despre asa ceva...daca tu esti mai istet si vrei numai filosofie...du'te frate la filosofie....da nu te lega de un topic deschis la tema potrivita :o:

Da, dar eu nu stiu sa apostrofez asa de bine ca tine 8)... mai lipsea sa ma iei la sictir. Chiar daca nu folosesti expresii vulgare, ai o exprimare de... usa cortului 8) Chiar daca poate ai dreptate, nu ma mai intereseaza ce spui. Mai intai regleaza-ti "tonul" , te rog.

 

p.s. Spargi cumva seminte pe tastatura?! Sa mori tu de nu-i asa? ;)

 

esti frustrat rau cu topicul ala .. am vazut un post de al tau, nu la mult timp dupa ce am postat eu poza cu telefonul meu ! Am scris ca nu este stralucit ! deci am facut o comparatie ! E doar un topic ... si nici prea multe postari nu are ... Cred ca sunt altele de criticat pe acest forum ... gasesti buba unde nu e !

Sa-ti mai zic ceva: Sunt de acord ca sunt "bube" mai mari pe forum. Dar uite ca mie asta mi se pare o chestie destul de nasoala pe forum ca sa n-o trec cu vederea. De ce sari ca arsa? Inca n-am scos lampa! Ai rabdare, dupa aia te tai cu drujba.. :good: Daca zici ca sunt pb mai grave pe forum, arata-mi si mie un semnal de alarma tras de tine ca sa ma conving ca ai curaj. Da un copy/paste la link, e usor. ;)

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar daca poate ai dreptate, nu ma mai intereseaza ce spui. Mai intai regleaza-ti "tonul" , te rog.

tonul meu nu are nici o problema, probabil l'ai inteles tu gresit....si....in legetura cu limbajul meu... din ce ai postat tu am avut impresia ca asa trebuie sa te iau...."ca la usa cortului" ...daca vrei o sa iti vorbesc cu mai multe neologisme, sa ma dau si eu mare cu cultura mea...esenta fiindca aceeasi :o:

 

si sa fiu on topic....imi sustin in continuare punctul de vedere...si daca nu te mai intereseaza parerile celorlalti in legatura cu acest subiect....cere sa fie inchis topicul 8)

 

p.s.: mult succes in continuare, geniule :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si sa fiu on topic....imi sustin in continuare punctul de vedere...si daca nu te mai intereseaza parerile celorlalti in legatura cu acest subiect....cere sa fie inchis topicul :o:

 

p

dar cu ce drept sa ceara sa se inchida un topic? numai pentru ca nu-i place lui? Ptiiii, no fi avand un telefon performant si de ciuda vorbeste :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...poate sa ceara sa il inchida pentru ca el l'a deschis :P

eu ma gandeam la topicul cu ''ce telefon ai?'', nu la asta. asta poate sa ceara sa il inchida (mai bine nu-l deschidea! :D )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×