Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Unele topicuri...

Postări Recomandate

"Ce mobil ai" sau "sa ne laudam cu calculatorul" . Ce parere aveti...? :flowers: Vi se par OK?! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai... dincolo de parerea mea, cel mai important este ca userul sa-si satisfaca vanitatea , asa ca ... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Ce mobil ai" sau "sa ne laudam cu calculatorul" . Ce parere aveti...? :roll: Vi se par OK?! :stars:

Dragul meu ....

-cred ca nu esti in masura sa deschizi un topic despre subiectul acesta :crazy: Si ca sa argumentez ..... iti spun ca este de ajutor un astfel de topic ca sa faci o comparatie ... lauzi telefonul/calculatorul sau sa il critici ...

-Vezi subiectele despre Borat ... pe care le-ai deschis ! Era unul la stiri de care nu aveai habar .... sau te-ai laudat acolo ca ai vazut filmul ?

Nu cred ca este timpul potrivit sa te oftici pentru nimic :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragul meu ....

-cred ca nu esti in masura sa deschizi un topic despre subiectul acesta :tease: Si ca sa argumentez ..... iti spun ca este de ajutor un astfel de topic ca sa faci o comparatie ... lauzi telefonul/calculatorul sau sa il critici ...

-Vezi subiectele despre Borat ... pe care le-ai deschis ! Era unul la stiri de care nu aveai habar .... sau te-ai laudat acolo ca ai vazut filmul ?

Nu cred ca este timpul potrivit sa te oftici pentru nimic :stars:

Bey floare cazatoare :crazy: referitor la topicul cu Borat, de unde stii ca n-aveam habar?! Ti-am zis sau nu ca nu ma interesa problema vazuta ca stire, ci filmul in sine! Am deschis acel topic ca sa stau de vb strict cu cei care l-au vazut si nu si cu cei care comentau gratuit. Si nu ma laud.. ca n-am bani, n-am 12RON in fiecare saptamana sa ma duc la cinema. L-am luat de pe DC :(

 

Acum ontopic: Eu n-am vazut nici o comparatie. Eu am vazut cum lumea spune ce telefon are si atat! :D Si chiar daca or exista 2-3 comparatii, tot nu e relevant... intrebarea e simpla: "ce mobil ai" si atat!

 

Iar aici va invit sa vedeti... ce meritati sa stiti; :roll:

 

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;#entry491070

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti frustrat rau cu topicul ala .. am vazut un post de al tau, nu la mult timp dupa ce am postat eu poza cu telefonul meu ! Am scris ca nu este stralucit ! deci am facut o comparatie ! E doar un topic ... si nici prea multe postari nu are ... Cred ca sunt altele de criticat pe acest forum ... gasesti buba unde nu e !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti frustrat rau cu topicul ala .. am vazut un post de al tau, nu la mult timp dupa ce am postat eu poza cu telefonul meu ! Am scris ca nu este stralucit ! deci am facut o comparatie ! E doar un topic ... si nici prea multe postari nu are ... Cred ca sunt altele de criticat pe acest forum ... gasesti buba unde nu e !

... ce concluzie nevinovata. :tease: "e doar un topic" ... "stai linistit ca nu musca" :stars: Si da-i inainte cu celularu'...

 

Cu postarile, ce sa zic... trecut la "teme importante", in prezent are 93 de vouri, 4 pagini de raspunsuri... La topicuri serioase, care tin de spirit civic , cand cineva are o problema de ex, se mai baga atatia?! :roll:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rusine aici, rusine acolo, dar vad ca te numeri tot printre noi, avand la activ mai mult de 1 000 de postari. :roll:

Da, sunt advanced member, ai vazut bine. Dupa cum poate stii, si remarci de genul "rusine Romania" au fost auzite cel mai mult tot din partea noastra, a romanilor... Ce-ti spune notiunea de critici constructive?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sunt advanced member, ai vazut bine. Dupa cum poate stii, si remarci de genul "rusine Romania" au fost auzite cel mai mult tot din partea noastra, a romanilor... Ce-ti spune notiunea de critici constructive?

Critica telefonul ala ... daca nu te poti lauda cu el :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- In sfarsit ati inclus si Siemens in meniu. Am fost nevoit sa-l votez la "alt telefon" Rusine sa-i fie celui care a deschis topicul! O gama ingusta, in general, denota lipsa de informare si de cultura. Asta a fost una...

- Dar ce conteaza mai mult este ca topicul asta oricum nu trebuia deschis! E o idee tampita inca din start. Pe un forum in care marea majoritate a membrilor condamna incultura, fac opinie impotriva manelelor si a manelistilor (sunt de perfect acord cu asta) si ataca din toate partile persoane ca Gigi Becali, pe un forum in care se vorbeste insistent despre bun simt, bun gust si civilizatie, pe un forum ce se vrea european, NOI NE LAUDAM CU TELEFOANELE. :roll: Ce rost are un asemenea subiect? Sa fie cumva un sondaj?! La un asemenea esantion, nici cel mai neserios dealer GSM nu l-ar lua in calcul. Eu cred ca a fost "gandit" de cineva care ori n-a avut ce face. Deci astia sunteti, stimati roportalieni. Nici pana acum n-aveam o impresie prea buna despre majoritatea voastra, dar dupa topicuri gen "sa ne laudam cu calculatorul" si dupa asta... :stars: SUNTETI DEJA PENIBILI! Zau asa! :(

- Nu ne suportam manelele, ascultam "muzica buna"... rock, metal, etc . NU ne plas userii si oamenii inculti, mai ales cand acestia au bani si se dau "barosani" . Gigi Becali e un cioban cretin cu Maybach... :tease: Dar noi ne aratam cu telefoanele. Fie si virtual... Ce sa mai zic...fara suparare, Rusine Roportal!

Sa stii! Mai ales ca la inceput n-au inclus in "meniu" Siemens si Alcatel... :crazy:

 

Cred ca e-X-plorer, daca tot vrea topic, trebuia sa-l fi numit: "SUNTETI DEJA PENIBILI! Zau asa! " si astfel continua cu seria de dat cu rosii aici, de a etala doza de dispret / dezgust fata de forumisti... :D

In fond si tu esti membru Roportal, si tu poti fi acuzat, dar din cate stiu eu atacul la persoana e interzis, asa ca... atentie!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×