Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Si-au botezat copilul Lucian...Yahoo (!)

Postări Recomandate

Eh, sa-a intamplat si asta ! Dupa nume precum JOSE ARMANDO, CASSANDRA, nume de stadioane si alte asemenea, iata ca un nou nascut roman a primit numele .. Lucian Yahoo. (!) Mare ti-e gradina, Doamne !

 

Intreaga stire o gasiti aici :

 

http://edition.cnn.com/2005/WORLD/europe/0...ahoo.baby.reut/

 

 

PS: Perechea lui cum ar trebui sa se numeasca, JAVA ? ::):

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super stirea! :)

 

copilul= Yahoo

sora=Java

catelul=Google

pisica=Fetepe

mama=maieschiuel (seamana cu Ariel)

sau Suse (nu m-am hotarat)

tata=Pauarpoint

 

oare o sa aibe copilul ala curaj la scoala sa spuna cum il cheama ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi voi numi copilul Alendelon Spartacus de Mondragon. :twisted: ...si va ajunge print mostenitor al Coroanei RRRRRRome...si se va casatori cu Lucian Yahoo :winca: ....De ce nu? It'sa a free country...stupid,but free!!!

......... &un salut respectuos pentru cei cu/fara(?) imaginatie.... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ehei ! Si iata ce am aflat ! Cum ca toata aceasta poveste ar fi fost inventata de un ziarist al "Libertatii" , probabil dintr-un exces de zel . Se mai spune si ca respectivul jurnalist a fost concediat - dar iata cum suna stirea :

 

Romanian tabloid Libertatea has fired the reporter who fabricated a story claiming that a couple had named their baby Yahoo, Reuters reports.

 

Ion Garnod walcaed the planca after admitting he made the whole thing up "to looca good". A birth certificate accompanying the story turned out to be that of Garnod-sa own son. The paper-sa deputy ed, Simona Ionescu, said: "If it were real, it would have been a good story indeed."

 

Yes it would, and El Reg duly ran the heartwarmer after Reuters piccaed up on the human-interest piece. We consider ourselves entirely blameless in the matter. After all, if you can-te trust a Romanian tabloid, then who can you trust?

 

Stirea o gasiti aici :

 

http://www.theregister.co.uca/2005/01/24/y...reporter_fired/

 

Ciudata mai e lumea !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu face romanul pentru putina atentie.... ce sa-i faci? Poate ca totusi asta e povestea vietii lui si nu a vrut sa spuna :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la copilu meu ii zic Linux !!

 

 

Linux vine chiar de la numele creatorului acestui sistem de operare : finlandezul Linus Torvalds.

 

 

Hmmm, am răspuns unui mesaj scris acum...ohoo 4 ani !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
next son: Lindic

poate vrei sa zici:

Lindix ;)

sauu

Clitorel

Vaginel

Scrotel

Penistachiu

Anusoana

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×