Jump to content
Forum Roportal
Chatuiesc

Mouse-ul Nu Se Misca!! Cei Fac ?

Recommended Posts

Am O Mica Problema (dar enervanta) de cate ori deschid calculatorul sau dau restart cursorul de la mouse nu vrea sa se miste(am un A4TECH optic) ca sa se miste trebui sa scot si sa bag la loc mufa lui . Am incercat cu de toate update software , reistalare de toate si nimic . CEI DE FACUT ??///

:?

Am O Mica Problema (dar enervanta) de cate ori deschid calculatorul sau dau restart cursorul de la mouse nu vrea sa se miste(am un A4TECH optic) ca sa se miste trebui sa scot si sa bag la loc mufa lui . Am incercat cu de toate update software , reistalare de toate si nimic . CEI DE FACUT ??///

:?

[snapbacca]23843[/snapbacca]

Taie-i coada 8))

• Upvote 1

am patit si eu acelasi lucru tot cu un a4tech

am dat remove hardware,am restartat,am reinstalat drivere-le si acum' totu-i oca.

hihihi Chatuiesc si worca27 stiti care e problema nu ce ziceti voi. problema e ca mausu a4tech.. trebuie sa nu fie pe ceva alunecos ce straluceste pentru ca refleca inapoi razele pune pe ceva neted.. fara sa straluceasca.. ex daca pui pe mobila refleca si se misca anapoda

Sau poti sa incerci sa schimbi mouse-ul cu totul ... si eu aveam un a4tech optic de cativa ani insa am patit acelasi lucru - nu mai mergea, se bloca mereu. Acum mi-am luat altul nou si sunt foarte multumit. Orice mouse isi gaseste sfarsitul la un moment dat, fie el si optic...

Guest
This topic is now closed to further replies.