Sari la conținut
Forum Roportal
qusay

intalneala, bucuresti, ianuarie 2007

Postări Recomandate

Nu vreau sa fac sange rau unora dar ma gandeam ca cei care n-au ajuns la Busteni sau n-au apucat sa-si spuna prea multe si tot impart urbea (ori sunt in trecere prin Bucuresti) sa se vada, sa se bucure, sa se pozeze. Ce ziceti? Propuneam luna ianuarie, intr-o sambata (6, 13, 20, 27) la Mall sau Plazza sau altundeva unde e spatiu berechet, si mancare la pret ok. Ce ziceti? Nu aruncati cu rosii. In fond nu e decat o idee...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Opa, inainte de Craciun? Am zis ca e lumea ametita cu cumparaturile. Dar de un suc si-o pizza cred ca nu-i problema sa bagam 3 ore undeva. Cum nu. Care vrea? si Unde?

 

Stiam eu ca vei raspunde prima la apel, zanuta intalnirilor!

Editat de qusay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Opa, inainte de Craciun? Am zis ca e lumea ametita cu cumparaturile. Dar de un suc si-o pizza cred ca nu-i problema sa bagam 3 ore undeva. Cum nu. Care vrea? si Unde?

 

Stiam eu ca vei raspunde prima la apel, zanuta intalnirilor!

 

 

:jester:

 

Mor de dorul vostru! Si o sa trec prin Bucuresti pana de Craciun! Sati sa iau decizia decizie si va zic ce si cum! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ziceti? Propuneam luna ianuarie, intr-o sambata (6, 13, 20, 27) la Mall sau Plazza sau altundeva unde e spatiu berechet, si mancare la pret ok. Ce ziceti? Nu aruncati cu rosii. In fond nu e decat o idee...

nu e cam aglomerat si galagie la mall? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester:

 

Mor de dorul vostru! Si o sa trec prin Bucuresti pana de Craciun! Sati sa iau decizia decizie si va zic ce si cum! :)

te asteptam cu drag :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e cam aglomerat si galagie la mall? :jester:

in primele 15 zile dupa sarbatori? Poate nu. Sau in alta parte unde totusi sa putem respira printre fumuri... La Plazza e si mai mult spatiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primele 15 zile dupa sarbatori? Poate nu. Sau in alta parte unde totusi sa putem respira printre fumuri... La Plazza e si mai mult spatiu.

 

 

Stabiliti si voi ceva mai aproape de gara! :jester: Asta daca nu vreti sa veniti sa ma carati de acolo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×