Sari la conținut
Forum Roportal
IRINAERIC

Scoli particulare din Bucuresti

Postări Recomandate

Am un baietel care in 2007 va intra in clasa 1 si dori sa-l inscriu in sistemul particular de invatamint. As aprecia informatii referitoare la scolile particulare din Bucuresti si pareri ale parintilor care au copii inscrisi in scoli din sistemul particular de invatamint din Bucuresti.

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un baietel care in 2007 va intra in clasa 1 si dori sa-l inscriu in sistemul particular de invatamint. As aprecia informatii referitoare la scolile particulare din Bucuresti si pareri ale parintilor care au copii inscrisi in scoli din sistemul particular de invatamint din Bucuresti.

 

Multumesc

baga-l tanti la stat + meditatii pe engleza,franceza, araba, japoneza .... invata-l vreo 10 limbi si plimba-l prin toata lumea ... in loc sa dai bani pe scoli particulare .... :good: aja ii faci un viitor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un baietel care in 2007 va intra in clasa 1 si dori sa-l inscriu in sistemul particular de invatamint. As aprecia informatii referitoare la scolile particulare din Bucuresti si pareri ale parintilor care au copii inscrisi in scoli din sistemul particular de invatamint din Bucuresti.

 

Multumesc

Iti recomand cu toata caldura inscriere copilului tau in sistemul particular, daca financiar iti poti permite. Sa luam in calcul faptul ca la cat suntem de ocupati noi, parintii, un sistem de acest gen ne ajuta si pe noi dar mai ales pe copiii nostri. Nu mai ai nevoie de bona dupa ora 12 cand o scoala de stat "ne trimite copilul acasa", nu stai cu grija timpului alocat temelor, mese de pranz , gustari, timp de joaca. Iti recomand cu incredere scoala unde nepotica mea invata, este deja clasa a 5-a si totul este la superlativ.Poti primi informatii din situl www.alexandrakids.ro

Astept parerea ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×