Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

N-ati putea trai fara...?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as trai fara oricare, da' nu mi-ar placea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as trai fara oricare, da' nu mi-ar placea ;)

 

Un Christian Lacroix (rouge) for woman... si noir for man (avon) miroase bestial am dat un pic pe mana stanga azi dimineata persista si acuma ...

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara ce produs cosmetic n-ati putea trai?Eu cred ca fara mascara si poate si fara un ruj bun.

Eu cred ca nu as putea trai fara crema de fata intens hidratanta si fara crema de maini :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara ce produs cosmetic n-ati putea trai?Eu cred ca fara mascara si poate si fara un ruj bun.

 

Sapun si deodorant. Celalalte chestii nu reprezinta o necesitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara ruj si rimel. macar atat....fara astea nu ies din casa niciodata...

:doh: great cred ca si eu nas putea fara:0 e colacu' meu de salvare dupa seri+nopti vesele:0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: he he..eu cu rujul nu prea ma inteleg bine:P k nu-mi fol:P :crazy: mie imi place muuuult glossul:x si mascaraa:X mai ales mascara noua aparuta dl maybelline DEFINE-A-LASH ;) este extraordinara v-o recomand,eu am dat pe ea 250.000 sau 300.000,dar face toti banii...nu ca alte fakeuri;) :shout:

post-120382-1193332633_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as putea sa traiesc: fara frumosul meu cutu mic (peghy), fara parintii mei, fara cel mai de pret lucru ce imi face toata munca.. scumpul meu laptop, nu as putea sa traiesc fara cartea mea preferata, nu as putea sa traiesc fara sticla de cola, nu as putea sa traiesc fara MASINA MEA!!! ma duce peste tot chiar daca uneori imi mai face probleme.. e masinuta mea si ma ajuta mereu, nu as putea sa traiesc fara echipa mea de oameni, nu as putea sa traiesc fara telefoane, nu as putea sa traiesc fara hotspot (tnx hotspot)... ehh nu sunt chiar asa multe lucruri :crazy:

post-86887-1193333216_thumb.jpg

post-86887-1193333227_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×