Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

N-ati putea trai fara...?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fara sapun..after shave ,crema hidratanta si parfumul..si cred ca ar mai fi citeva lucruri.. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of... Eu fara fond de ten sint moarta! Am un ten de..."blonda",sensibil si enervant... Cel putin al blondei in cauza e asa...

 

Daca as avea un ten normal, care sa nu se roseasca cind iti e lumea mai draga, si fara vinisoare sparte, nu as mai vrea sa vad un fond de ten in viata mea...

 

Apoi rimelul e important, am genele blonde si nu imi place sa le vopsesc. Rujul era foarte important inainte, acum parca prefer fie sa nu ma dau cu ruj, fie cu unul discret.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sunt mai si inca multe: crema contur pentru ochi, fond de ten, pudra, fard de obraz, lotiune tonica, lapte de corp, exfoliant pentru fata, cel pentru corp etc :D

incearca si tu un sampon bun si un pieptene, poate o sa te ajute :giverose:

 

cat despre mine ... cred ca n-as putea trai fara de sapun, sampon, si parfum ... restul .. nu conteaza asa de mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca si tu un sampon bun si un pieptene, poate o sa te ajute :giverose:

 

cat despre mine ... cred ca n-as putea trai fara de sapun, sampon, si parfum ... restul .. nu conteaza asa de mult.

 

 

Ingrijorator ar fi daca nu ai putea trai fara fond de ten, rimel si pudra... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara luciu de buze. :scare: nu mai punem produsele de igiena personala ,pentru ca sunt absulot necesare..nu suntem salbatici ca sa nu folosim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×