Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt hotarata de ceea ce vreau sa fac si culmea, mai am o luna de zile sa ma decid. Dar e adevarat, multi dintre noi ne propunem ceva si ajungem sa facem altceva. Probabil ca viata e de asa natura incat ne face sa ajungem pe drumuri pe unde nu visam ca vom calca vreodata. Unii cu noroc, altii fara!

Eu, spre exemplu, cam de prin liceu visez sa ma fac notar public. Si sincer, mai mult pentru pozitia sociala si programul lejer, decat pentru bani. Mai ales ca acum nici nu le mai merge asa bine. Dar totodata ma gandesc: oare se merita sa mai astept 5-6 ani ca sa ajung acolo? Punand la socoteala ca termin facultatea intr-o luna si alta solutie nu as mai avea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mica eram prea preocupata sa fac nazdravanii.Acuma nu stiu ce-mi doresc sa ajug cand ma fac mare.Sunt buna la prea multe lucruri si mi-e greu sa aleg .Of,cata modestie din partea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar totodata ma gandesc: oare se merita sa mai astept 5-6 ani ca sa ajung acolo? Punand la socoteala ca termin facultatea intr-o luna si alta solutie nu as mai avea!

Daca iti place si ai ambitie sa induri totul cu stoicism, se merita.

 

Cand eram mica eram prea preocupata sa fac nazdravanii.Acuma nu stiu ce-mi doresc sa ajug cand ma fac mare.Sunt buna la prea multe lucruri si mi-e greu sa aleg .Of,cata modestie din partea mea.

Tu ai fi buna de ....nevasta. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Neee,ca nu ma ia nimeni! :cheer:(

Stii ca daca minti iti creste ....nasul ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×