Sari la conținut
Forum Roportal
Taniya_bobo

Ne plac femeile plinute?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca una care nu ma incadrez in stas, ce ar insemna, sa le placa la toti 90-60-90, si restul ce fac? Nu mai vorbiti prostii..

 

Eh, titlul intreaba una, intrebarea primului mesaj e alta... :crazy:

intrebarile doar detaliaza titlul... deci tema este deschisa

 

60...90....60 cred ca astea sant masurile stas. :flowers:

si toate femeile pe care le-ai intalnit avea masurile stas?

si daca nu le aveau ... ce faceai?

 

Mie nu-mi plac femeile plinutze. :tease:

de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau majoritatea raspunsurilor sunt date de femei?

 

Nu pot sa spun decat un singur lucru: nu neg ca in prima faza atrage aspectul exterior, dar daca dupa acest prim moment persoana in cauza (ca este vorba de un el sau o ea) nu spune nimic, mai bine sa nu se oboseasca.

 

Nu stiu de ce nu ma mai mira superficialitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as zice ca nu conteaza ca femeia de langa mine e grasa sau nu, as da dovada de ipocrizie. Aspectul fizic conteaza foarte mult.

 

Chipul este cel mai important pentru mine. Daca o femeie ar avea un corp superb si o fata urata, nu as putea sa fiu cu ea.

 

Dar intre o fata slaba si una grasa, ambele avand un chip frumos/placut.. o prefer pe cea slaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare mie sau majoritatea raspunsurilor sunt date de femei?

 

Nu pot sa spun decat un singur lucru: nu neg ca in prima faza atrage aspectul exterior, dar daca dupa acest prim moment persoana in cauza (ca este vorba de un el sau o ea) nu spune nimic, mai bine sa nu se oboseasca.

 

Nu stiu de ce nu ma mai mira superficialitatea.

sa inteleg ca esti curios sa vezi si dincolo de aparente?

de ce spui ca majoritatea raspunsurilor sunt date de femei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare femeie e frumoasa in felul ei... deci si femeile plinute sunt placute... cunosc multe in aceasta situatie... important este sa stie sa se faca placute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as zice ca nu conteaza ca femeia de langa mine e grasa sau nu, as da dovada de ipocrizie. Aspectul fizic conteaza foarte mult.

 

Chipul este cel mai important pentru mine. Daca o femeie ar avea un corp superb si o fata urata, nu as putea sa fiu cu ea.

 

Dar intre o fata slaba si una grasa, ambele avand un chip frumos/placut.. o prefer pe cea slaba.

de ce?

pentru ca asa da bine in societate, pentru ca asa esti mai bine vazut/ pentru ca asa e la moda? de ce?

dar daca sa presupunem, prin reducere la absurd, ca dincolo "de amandoua dragute, una plinuta/una slaba" cele mai multe puncte comune si cel mai bine te simti in prezenta celei plionute ce faci? o tii doar pentru acasa?

 

fiecare femeie e frumoasa in felul ei... deci si femeile plinute sunt placute... cunosc multe in aceasta situatie... important este sa stie sa se faca placute.

foarte adevarat

problema e te-ai risca sa iesi cu ea sau ca si colegul tau preferi sa fii in ton cu societatea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg ca esti curios sa vezi si dincolo de aparente?

de ce spui ca majoritatea raspunsurilor sunt date de femei?

 

Sunt curioasa si caut, mai ales, dincolo de aparente.

 

Pentru ca asa este, urmareste userii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. pentru ca asa da bine in societate[/b], pentru ca asa esti mai bine vazut/ pentru ca asa e la moda? de ce?

 

2. problema e: - te-ai risca sa iesi cu ea sau ca si colegul tau preferi sa fii in ton cu societatea?

 

 

 

Care societate ???? cea romaneasca ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×