Sari la conținut
Forum Roportal
vladone_bling_bling

AM O PROBLEMA CU UN MP4

Postări Recomandate

am un mp4 sonny..nu cred ca conteaza ce model este.. in fine vreau sa spun se incarca direct de la priza sau prin cablu usb de la calculator defapt ''se incarca''.acum nu se mai deschide..nu functioneaza deloc..chiar dak il pun la incarcat nustiu cate ore.........si mergedoar cand ii fac contact cu compu prin usb.

Ma poate ajuta cineva cu ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu despre problema ... Sa nu incerci sa schimbi ceva la el ... cum s-a inchis ultima data ? din senin sau pur si simplu` l-ai inchis si nu s-a mai deschis ? ai descarcat ceva si dupa ai s-a inchis pur si simplu ? Stiu ca este tarziu postul dar in manualul pm4playerului mei scrie cam asha: Daca nu se mai deschide sa il inchizi, astepti cateva secunde si il deschizi iara ... incearca sa apesi mai tare pe butonul off/on dar nu atat de tare incat sa il strici ... verifica sa vezi daca este standby, apasa play/pause pentru 3 secunde pana apare imaginea( mp4 playerul sa fie on) . Sunt probleme mai grave care apar la mp4 ... spre ex. daca incarci un film se poate formata singur si atunci ai nevoie de un driver de pe internet. Sper ca nu am venit cu postul prea tarziu si ai reusit sa iti salvezi mp4 playerul ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah care ma juta si pe mine:????? :aranjare: am um MP4 si pe el merg video,muzika,jokury,etc. dar nu stiu unde pot gasi jokuri care ma ajuta plzpls??????? trimitetimi raspunsul la www.afterlight2003@yahoo.com plz care stie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mare problema am un mp4 player Gut SCHNEID de 2 gb(S4M28) cu slot de card lam luat de la cineva era cam distrus si l-am formatat apoi am pus un freeware si sa dereglat de tot am si cd original dar acolo am gasit doar ConsumerUpdate (dar fiserul rwf nu lam gasit)asa ca am incerca tsa iau unul de pe net am gasit o versiune Firmware_00.00.0004_2008.rfw care mi la dat peste cap mi-a modifcat comenzile total si am mai intrebat si eu si mia dat cineav o alta versiune Firmware-2.8TFT-1-8G-EN-80107_ONDAlook.rfw zicindu-mi ca va functiona dar nici decum, acuma chiar sa dereglat de tot mi se deschide mp4 si mil gasest PC mi se vede si meniul dar total schimat pozitia meniului si numi intra in nici o comanda decit cea de restart.si nustiu cum pot sa pun nu alt freeware compatibil caci dac incerc cu alta versiune ConsumerUpdate nu mil gaseste ca sa pot face update ,,finishing USB device...Pelase wait!si apoi USB device not found.,,asa imi zice ce pot face???????????..............AJUTATI-MA VA ROG!!!!!!!!! macar niste ideei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pffff.hey am si eu o problema cu mp4.ul [gut schneid 2gb] relativ imi merge adica se aprinde si pot asculta muzica si clipurile si restul pe care le am deja pe mp4,dar nu pot sa adaug sau sa sterg o melodie sau un video.Cand il bag in calc. se incarca merge, dar nu mi'l recunoaste in calculator.Imi apare folderul cu 'removable' ,dar este gol.Si la propietati imi spune ca am used space: 0 bytes si free space: 0 bytes.

 

Va roooog ajutati-ma si pe mine. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×