Sari la conținut
Forum Roportal
andya

Un loc de catarat in Bucuresti?

Postări Recomandate

Stie cineva un panou de catarare in Bucureti? Mi-ar place sa incerc macar o data, dar sa fie foarte sigur - cu hamuri.

 

Nu stiu daca e bine ca am pus intrebarea asta la sport ... am vazut ca in general se vorbeste doar de fotbal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai bune locuri de catarat sunt partidele politice si institutiile centrale ale statului. Nu uita de birourile, comitetele si alte comitii ale organismelor internationale gen UE, ONU, UNESCO, OSCE, etc. unde te poti catara in functii de plimbat mapa cu hartii, laptopu' cardu' VISA gold si alte nimicuri de'astea intr-o machinetta bunicica, moca! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pare un sport periculos... nu, merci...stii cat de dureros e sa te tai in hartie?

 

Oricum intrebarea ramane valabila, rog seriozitate ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte rau, dar nu cunosc un asemenea loc. Totusi, parca am vazut ceva pe langa soseaua care duce la Otopeni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cel din Herastrau am auzit si eu, dar nu cred ca are hamuri si in stadionul national n-am vazut asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Stie cineva un panou de catarare in Bucureti? Mi-ar place sa incerc macar o data, dar sa fie foarte sigur - cu hamuri. "

Gasesti sigur un panou de catarat la clubul sportiv RATB. Locatia : de la piata Salajan doua statii de tramvai mai sus ( spre capat ), la intersectie ( macaralei) o iei la dreapta si dai de club. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×