Sari la conținut
Forum Roportal
orvo

Cretinism / Fanatism religios

Postări Recomandate

http://www.sfaturiortodoxe.ro/

 

Ati fi crezut voi ca mai exista asa ceva in ziua de azi ? Daca cititi ce scrie acolo va luati cu mainile de cap. Cred ca o sa rog pe cineva sa le haccaereasca pagina !!!

 

Mai scrie ca toti care nu sunt ortodocsi sunt pacatosi si eretici (inclusiv catolicii ) !!!

 

Ce i-as bate pe toti care au scris prostiile alea pana le vine mintea la cap. :) :) :) :) :) :) :) :) :evil:

Prin portul femeii incedent: rochie sau fust

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ai posibilitatea sa o faci :) Iata unde :

 

domain-name: sfaturiortodoxe.ro

description: Direct Design SRL

description: Str. Maior Bancila Vasile nr.1

description: bl.99 ap.133

description: sector 2

description: Bucuresti

description: RO

description: Postal Code: 7000

description: Phone: +40-744-640711

description: Email: florin@directdesign.ro

 

Eu nu am inteles care e legatura acestei firme de ...design (?) cu sfaturile ortodoxe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca vorbesc despre "credulitatea si superstitia omeneasca" atunci cand se refera la OZN-uri, uitand ca tocmai pe acestea se bazeaza existenta religiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt nici super-religios dar nici ateu. Cred in de-zeu. Dar cand citesc asemenea aberatii si ma gandesc cat de imbecili pot fii unii (ce scrie acolo n-are nici cea mai mica legatura cu de-zeu) normal ca-mi vine sa le dau pumni in gura. Si mai vezi si la stiri ca Popa Vasile a fost arestat pentru pedofilie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vede clar ca cei care il reprezinta oficial pe Dumnezeu( asta cred ei) sunt dusi cu capul!!!

Nu vreau sa fiu rea dar Biserca crestina e un parazit in "spinarea" lui de-zeu! (si se hraneste bine!!!)

Cat despre siteul de pe internet al ortodocsilor nostrii... n-am cuvinte!! Si mie imi vine sa-i bat pana le vine mintea la cap! De prosti nu scapam asa usor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×