Sari la conținut
Forum Roportal
wonder2006

Probleme sexuale la barbati

Postări Recomandate

Am si eu o mare nelamurire. Am o relatie stabila si frumoasa insa exista o problema dpdv sexual. Partenerul meu nu ejaculeaza niciodata in timpul unui act sexual. El spune ca e totul OK dar nu inteleg cu poate fi OK daca el nu are orgasm.

 

Imi poate spune cineva care ar putea fi problema?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca practica continenta sexuala. Nu cunosc detalii si poate gresesc, dar incearca sa te misti si tu mai "amplu".

Pe de alta parte, cere-i detalii si discutati, este o chestie ce trebuie sa o lamuriti intre voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este vorba de asta. Am vorbit despre problema asta inca de la inceput de foarte multe ori si nu pierd niciodata ocazia sa aduc subiectul, dar imi spune mereu ca e totul OK. Din pacate nu cred ca e vorba de mine. Nu am mai avut problema asta niciodata. Nu pot sa spun ca am o experienta foarte mare dar nu este primul barbat din viata mea. Nu sunt scandura si de cand am observat problema am incercat mereu sa fie altfel si mereu mai bine dar nu am reusit.

 

Eu cred ca trebuie sa ne adresam unui medic dar habar n-am in ce directie sa o apuc. Nu stiu ce fel de medic trebuie sa gasesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este vorba de asta. Am vorbit despre problema asta inca de la inceput de foarte multe ori si nu pierd niciodata ocazia sa aduc subiectul, dar imi spune mereu ca e totul OK. Din pacate nu cred ca e vorba de mine. Nu am mai avut problema asta niciodata. Nu pot sa spun ca am o experienta foarte mare dar nu este primul barbat din viata mea. Nu sunt scandura si de cand am observat problema am incercat mereu sa fie altfel si mereu mai bine dar nu am reusit.

 

Eu cred ca trebuie sa ne adresam unui medic dar habar n-am in ce directie sa o apuc. Nu stiu ce fel de medic trebuie sa gasesc.

 

 

 

Am si eu cam aceasi problema ca si tine, tot asa nu am aflat unde tre' sa ma duc cu el. La noi e ginecologia, la ei? Cum se numeste, unde tre' sa merg? Daca ai aflat, te rog scrie-mi! Merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu cam aceasi problema ca si tine, tot asa nu am aflat unde tre' sa ma duc cu el. La noi e ginecologia, la ei? Cum se numeste, unde tre' sa merg? Daca ai aflat, te rog scrie-mi! Merci

 

Nu, din pacate nu am aflat nimic. M-am tot uitat pe site-uri dar nu am gasit nimic concret. Dar daca o sa aflu ceva cu siguranta am sa-ti spun.

Voi de cand sunteti impreuna? Ma bucur ca nu sunt chiar singura in situatia asta...

Editat de wonder2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o mare nelamurire. Am o relatie stabila si frumoasa insa exista o problema dpdv sexual. Partenerul meu nu ejaculeaza niciodata in timpul unui act sexual. El spune ca e totul OK dar nu inteleg cu poate fi OK daca el nu are orgasm.

 

Imi poate spune cineva care ar putea fi problema?

nu cumva este practicant al continentei sexuale? daca nu ejaculeaza nu inseamna ca nu are orgasm. :tease:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cumva este practicant al continentei sexuale? daca nu ejaculeaza nu inseamna ca nu are orgasm. :tease:

 

 

Hmm. Cu siguranta nu e. Cel putin eu pot sa bag mana in foc. Dar te rog da-mi mai multe detalii despre continenta sexuala.

Si daca poti mai multe cauze pentru situatia asta. Daca nu este practicant de ce am spus mai sus, care ar mai putea fi cauzele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu cam aceasi problema ca si tine, tot asa nu am aflat unde tre' sa ma duc cu el. La noi e ginecologia, la ei? Cum se numeste, unde tre' sa merg? Daca ai aflat, te rog scrie-mi! Merci

 

FEMEIA LA GINECOLOG SI BARBATUL LA UROLOG

 

Da,de ce trebuie sa-l duci tu,saracul nu vede pe unde merge?Cred ca un barbat sanatos la cap,daca ar auzi de o astfel de femeie ar fugi cat colo de ea.

Nu cumva il duci de mana?Putina delicatete,va rog,ca doar nu-i animal de companie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×