Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mi se pare ciudat k nu a mai fost alt topc si astfel am deschis u unul cu si despre voleiball....as vrea sa stiu si parerea celorlalti la adresa acestui sport !!:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da... in gimnaziu am fost la clasa sportiva si aceasta era impartita in doua .O parte de atletism si o parte de volei(eu faceam atletism)si am prins gustul acestui sport de la colege.Chiar ma duceam la meciuri in vacanta in weekend!!!

Este un sport foarte frumos!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut volei in generala si un strop la liceu.M-am apucat de el din doua motive:

1-ca la noi la scoala in timpul pauzelor se juca numai volei

2-erau o multime de fete la volei

Pana la urma a inceput sa-mi placa si am fost si la antrenamente si am ajuns sa merg si in turnee atat in judet cat si in afara lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi ce sa spun...fac volei de 3 ani si imi place mult...sunt in echipa scolii, am fost la turneu in simleu, si sunt ridicator :airkiss: ...e un sport foarte frumos. M-am apucat pentru ca m-a rugat o fata sa merg...si, evident, am acceptat...de atunci nu am prea lipsit de la antrenamente

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer intre volei si fotbal as alege a doua optiune,dar avand in vedere ca municipiul unde am locuit nu avea echipa de fotbal in diviziile superioare am decis sa ma duc la echipa locala de volei(campioana 3 sezoane consecutive , semifinalista in Top Teams Cup ) atunci mi-am dat seama ca volei este un sport frumos ,imi placeau foarte mult blocajele si atacurile din lini :focus: a a doua.Dar din pacate cum in Romania nu mai se implica in sportul apraope nimeni echipa s-a desfiintat acum evolueaza in liga 2 la volei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare ciudat k nu a mai fost alt topc si astfel am deschis u unul cu si despre voleiball....as vrea sa stiu si parerea celorlalti la adresa acestui sport !!:P

eu am o parere foarte buna deoarece practic acest sport de ceva vreame :spiteful: pot zice doar atit I LOVE VOLY ;) :)

 

 

sincer intre volei si fotbal as alege a doua optiune,dar avand in vedere ca municipiul unde am locuit nu avea echipa de fotbal in diviziile superioare am decis sa ma duc la echipa locala de volei(campioana 3 sezoane consecutive , semifinalista in Top Teams Cup ) atunci mi-am dat seama ca volei este un sport frumos ,imi placeau foarte mult blocajele si atacurile din lini :o: a a doua.Dar din pacate cum in Romania nu mai se implica in sportul apraope nimeni echipa s-a desfiintat acum evolueaza in liga 2 la volei

:D La ce echipa esti ? Eu sunt la steaua ,sunt junior shi sincer as vrea sa urmez o cariera in voley :P

Editat de razvangame

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mai am ajuns la finala pe tara la gimnaziu cu echipa de la scoala mea, "Andrei Muresanu" din Oradea, unde am luat locul 5...ce pot sa spun...am terminat al 3-lea an de volei si vreau sa continuu pentru ca imi place

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Volei jucam cand eram mica cu fetele din bloc. Viata a trecut, am crescut, fetele s-au mutat in alte orase. Am ramas singura printre pensionari. Numai mosi si babe in blocul meu si blocurle din jur. Of ce mai viata enervanta.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place volei. Am jucat prin liceu la ora de sport. Imi place mai mult sa ma uit decat sa joc, nu sunt genu sportiva. Azi m-am uitat la meciul dintre Rep. Dominica si Japonia frumos meci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×