Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Intalnire Roportal - 30 martie-1aprilie

Postări Recomandate

Vineri spre sambata...frig, beculeţi multi, plimbare sub clar de luna, 2 noaptea si ...EVRIKA! Urmatoarea intalnire o facem in martie. Strategie pusa la cale de o minte diabolica si...feminina! :flowers:

 

 

Locul nu este stabilit! Poate tot la Busteni (ca tot ne-am simtit atat de bine), poate in alta zona a tarii sa cuprindem si restul roportalului. E devreme inca! Dar cu cat incepem sa planuim mai din timp cu atat va iesi mai bine! :yawn:

Editat de DAriaNA2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

VLeau si eu :P)

Supun atentiei publice ca accesul facil de pe un aeroport INTERNATIONAL - nu ciuca macaii - ar ajuta sa aveti si ceva vizitatori de la mama lu' zmeii

 

 

:flowers:

 

:o: :yawn:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acu chiar daca se poate fara prea mult bla,bla,bla :yawn: ca...pentru unii care nu vor avea mult timp la dispozitie sa se intereseze,si pana vor citi toate postarile :flowers:

Pentru mine e indiferent (da..tot 3 zile sa fie)doar sa nu intervina nimic atunci.si..e bine si la Busteni,ca deja acolo avem relatii,ne stie patronu' :o:

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... si eu as opta tot pentru bustenica, prea a fost fain :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil vom prinde si zapada atunci! :yawn:

 

Am decis sa deschid topicul atat de devreme in speranta ca vor putea ajunge si cei de departe: Ares, Duna, Jo, Marlb, Saharianu', Ares :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau musai sa ajung, sper sa ma tina burta :o:. Daca vine si Flori realizam ceva :flowers:

 

Sa ma treceti pe lista, da cu semn de intrebare :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau musai sa ajung, sper sa ma tina burta :o:. Daca vine si Flori realizam ceva :yawn:

pai... n-ar fi fain ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil vom prinde si zapada atunci! :P

 

Am decis sa deschid topicul atat de devreme in speranta ca vor putea ajunge si cei de departe: Ares, Duna, Jo, Marlb, Saharianu', Ares :flowers:

ares

ares

ares

:yawn: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×