Sari la conținut
Forum Roportal
29simona

Intrebare

Postări Recomandate

Aveti cunostiinta de cosmeticiene care sa lucreze la domiciliul clientului? Baiatul meu, un adolescent cu cosuri, evident, se jeneaza sa intre intr-un salon de cosmetica, fetei ii e frica ca, din cauza durerii, ar putea tipa la primul epilat cu ceara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti cunostiinta de cosmeticiene care sa lucreze la domiciliul clientului? Baiatul meu, un adolescent cu cosuri, evident, se jeneaza sa intre intr-un salon de cosmetica, fetei ii e frica ca, din cauza durerii, ar putea tipa la primul epilat cu ceara...

 

Nu cred dar s-ar putea. Cosmeticiana are un echipament fara care nu poate sa funtioneze.

Stiu ca pentru cosuri este un aparat electric, am vazut ca se facea un tratament la cineva ca eu n-am cosuri.

Nu stiu daca e posibil sa-l care dupa ea.

Poate are si acasa un set de echipament dar sa mearga la dominiliu ??? stiu eu, poate in Romania.

 

Mai bine ai educa fiul ca este interesul lui sa faca terapia decat al altora si nu exista jena azi cand sexul se vinde ca painea calda !!! Pe fatza lui lucreaza femeia nu pe partea privata!!!

 

Exista si alt fel de ceara si daca vrea sa fie frumoasa sufera!!! dar se si maturizeaza repede, dealtfel de n-ar fi matura de ce i-ar trebui epilare??? Si cat o sa mai urle !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti cunostiinta de cosmeticiene care sa lucreze la domiciliul clientului? Baiatul meu, un adolescent cu cosuri, evident, se jeneaza sa intre intr-un salon de cosmetica, fetei ii e frica ca, din cauza durerii, ar putea tipa la primul epilat cu ceara...

Mi se pare firesc sa tipe...eu tip si cand ma duc la pensat numai sa nu fie in salon barbati ca atunci mi-e rusine,dar in rest simt ca nu ma doare asa tare daca tip.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×