Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cine va gazduieste pagina?

Postări Recomandate

... iar daca noi consideram ca indeplineste conditiile necesare va oferim un abonament WH-500 GRATUIT pe perioada nelimitata."

 

fiti siguri ca nu numai eu am trimis linca-ul. poate cauta un partener si atunci raspunsul lor este "... iar daca noi consideram ca indepliniti conditiile ..." .

 

Dar care sunt conditiile :?: :?: :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi nu sunt obligati sa ofere gazduire gratuita la toti (in fond a fost alegerea lor sa faca asa).

Pe de alta parte ei au avut de castigat de pe urma acestei oferte (sa-a mai scris si pe alte forumuri si sa-a facut publicitate gratuita).

Parerea mea este ca acum au de pierdut daca dau inapoi.

 

La inceput m-am gandit: de ce ar face ei asa ceva? Apoi mi-am dat seama ca site-ul unei firme de webdesign nu are foarte multi vizitatori deci nu va genera asa mult trafic. In plus daca ei sunt multumiti de gazduire si clientii lor vor fi gazduiti tot la ei (deci vor castiga).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi dau seama ca ei nu sa-au gandit la ce spui tu roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Romania, deocamdata nu cunosc prea multi aceasta fraza....cei care cumpara, poate da o simt pe pielea lor :pee.

Am avut posibilitatea sa vad ce inseamna Uptime si la Netfirms si la Lycos, Freeservers....dar .....

Aici in tara cel mai stabil mi se pare Prohost iar la Suport are un 10x.....mai au si ei cateva mici probleme dar remediabile si aici ma refer la Control Panel etc.

A doua optiune ar fi Inregistrari.ro dar cu o mica diferenta la Uptime fata de Prohost compensata cu un plus la Control Panel.

Am luat in considerare Uptime/Suport si seriozitatea de care dau dovada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Site-ul meu il gazduiesc la www.neuralhosting.com - ce sa zic, sunt mai mult decat multumit . Nu am avut probleme , am suport PHP, Mysql, si un Control Panel extrem de misto ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×