Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

Un click aici va rog !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine ati venit !

 

Am incercat putina organizare a forumului si am o mica-mare rugaminte la voi sa tineti cont de acest lucru cand postati o noua tema:

 

1. in sectiunea Filme si cinema postati despre filmele pe care le-ati vazut, comentarii si analize

2. TV - tot ce tine de emisiuni si posturi tv

3. idem la seriale si aminatie

4. In sectiunea Filme si cinema aveti doua teme importante: caut un film si subtritari si am rugamintea sa tineti cont de ele :friends:

5. despre actori, actrite, pareri adiacente la subforumul general televiziune si cinema :cheer:

va astept cu sugestii pe pm si daca gasiti o tema nelalocul ei va rog sa ma anuntati !

 

si in loc de PS va amintesc ca regulamentul forumului se aplica si aici :flowers:

 

spor la postat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi lasa deschisa aceasta tema si am rugamintea sa postati aici sugestii si intrebari daca nu aveti inca mesageria activata sau daca vreti pur si simplu sa faceti lucrul acesta. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revin ...

 

1. pentru a deschide un topic nou trebuie mai intai sa aveti un subiect, exemple de topic: cine are nr de telefon, adresa de e-mail a lui X, topic nou deschis si ca prim mesaj un emoticon... acestea vor fi inchise fara explicatii.

2. dublurile vor fi de asemenea inchise

3. folositi functia cautare inainte de a deschide o tema noua

4. si nu uitati ca pe roportal se vorbeste si se scrie in limba romana, nu voi edita mesajele pe care eu nu le pot intelege din pricina limbajului, ele vor fi trecute pe invizibil si autorul va stii de ce :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revin ...

 

1. va rog sa va abtineti a va lasa adrese de e-mail pe forum ... e un loc public si forumul va pune la dispozitie mesageria privata

2. si ... chestii de genul: am toata seria din X serial sau mai stiu eu ce ... de evitat, daca vreti sa vindeti sau sa promovati ceva exista forumul specializat ... se numeste chiar asa: PROMOVARE !!!

 

 

PS rugaminte ... primesc si eu un feedback ... citeste careva chestiile astea ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Aminatie gasiti o noua tema REVISTE . Postati acolo revistele voastre sa nu mai fie nevoie de thearduri separate pentru fiecare numar in parte

 

multam !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PE VIITOR VOR FI STERSE SAU INCHISE TOPICURILE DUBLATE FARA NICI O EXPLICATIE DIN PARTEA MEA !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revin ...

 

 

PS rugaminte ... primesc si eu un feedback ... citeste careva chestiile astea ? :cheer:

citim fii sigura de asta ..:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am revenit :cheer:

deci ... cum de la ultima curatenie si amenajare a forumului nu am observat prea multe abateri munca mea aici este usoara si voi sunteti iuzari cuminiti :cheer:

 

nu va sfiiti de butonul de RAPORT daca gasiti ceva not ok

si inca ceva ... cum regulamentul acestei arii este maleabil ... va astept in continuare cu propuneri pe PM si pe topicu asta

 

nu va ingramaditi va rog :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×