Sari la conținut
Forum Roportal
clar_de_luna

Cine atinge mai usor orgasmul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, barbatii ating mai usor, si 90% au de fiecare data cand fac sex, pe cand o femeie nu are de fiecare data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, barbatii ating mai usor, si 90% au de fiecare data cand fac sex, pe cand o femeie nu are de fiecare data.

Cred ca va contrtaszic..si pe tine Y..si pe Ioanide ..femeile au mai repede ca barbati. :flowers: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai..noi azi nu ne lasam pana nu ne certam...

 

o femeie poate sa ajunga la orgasm mult mai usor si mai repede chiar si fara preludiu,cum spuneai tu ,daca isi doreste mult partenerul,si cum noi femeile nu facem sex doar asa,sa fie (cum faceti unii dintre voi de multe ori cu te miri cine),ajungem mai repede la orgasm decat voi

Editat de clar_de_luna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca depinde de la o femeie la alta ,de multe ori eu am 2-3 orgasme pana termina sotul meu ,sau alteori terminam amandoi o data ,sau termina el 1 si ma termina pe mine altfel :friends:

nu ai cum sa generalizezi ,si nici sa zici :femeile primele sau barbatii primii,parerea mea :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si datorita faptului ca organele sexuale sunt plasate in exterior la barbat ar trebui sa iti dea de gandit!Stimulii pot sa cuprinda orice parte a sexului unui barbat.La femei e mai greu sa nimeresti partile cele mai erogene iar daca nu ai ceva cat de cat ca barbat cu atat devine mai utopica realizarea orgasmului la o femeie.Nu vorbesc de surogatele de orgasm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×