Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Cele mai absurde reactii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Niste prieteni acum cativa ani au luat amenda pentru tulburarea linistii publice si agresiune [contra unei fete]. Le-au scris amenda, le-au dat-o, au mers vreo 2 m inspre tipa si au dat in ea in fata politistilor pentru ca au luat amenda din cauza ei. Bineinteles ca asta s-a soldat cu o amenda si mai mare.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in liceu, profesoara de geografie il asculta pe un coleg.... asta era praf da' profa il simpatiza si ii zice k ii da 5. la care colegul incepe sa faca scandal ca "sa-i dea 4, k el nu accepta mila de la nimeni". cred ca vro 5 minute s-au certat pentru nota aia... :phone:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care credeti ca ar fi reactia cea mai stupida/ absurda cind ce exemplu esti amendat de jandarmi sau de politia rutiera, cind esti luat "la-npins vagoane" de un profesor sau instructor? Care ar fi cea mai aiurea reactie la aparitia unui "Mos Craciun"? Dar la o slujba religioasa interminabila sau la o sedinta de bloc? La o coada la Finante sau la Registrul Auto? Am idei, dar va las mai intii pe voi, apoi revin!!! ( puteti gasi si alte situatii...)

 

Asta stiu ca a patzit-o un prieten de-al meu ..... Se intampla intr-o seara knd prietenul asta al meu era putin km turmentat :o: ... a iesit din bar si a inceput sa se pise kiar langa intr-un colt ;) ...nici nu a terminat k s-a trezit ku garda in spate :cheer: .... pot sa va spun k nu l-au lasat sa termine ... ii luau datele in timp ce se pisa .... Dupa ce a terminat, omul meu s-a intors catre ei spunand: " Si dak scuip imi datzi amenda?" -"Normal k DA!!"au rasp gaborii. La care asta isi trage tot sufletul intr-o flegma de toata frumusetea aruncata langa bocancii politistului ...Se uita la ei si spune:"Cat face?'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci am mers cu niste prieteni la mare si l-a un momendat am ramas fara motorina (WTF ?! Am pierdut 2 zile din vacanta pentru asta :@:@) Si am facut si noi semne oamenilor din masini sa opreasca (ai dracu nu oprea nici unul )...

Dupa ceva timp vreo 2 , 3 ore trage un politai pe dreapta unde eram parcati noi si cica de ce stam acolo ...

Ii explicam situatia l-a care el :

"Plecati ma de aici !"

I-am mai explicat odata ca nu o masina nu merge fara combustibil ...

WTF???

I-am spus inca odata si inca odata si i-am si aratat ca nu merge :|

Pana la urma am loat o amenda lol :|

A 2-a zi au venit 2 si ala a fost mai intreg l-a minte si a tras niste motorina din rezervoru masinii de politie , dar chestia interesanta a fost ca nu a vrut bani pe ea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×