Sari la conținut
Forum Roportal
p.doinita

invitatie la actiuni caritabile

Postări Recomandate

Cum va implicati in ajunul SARBATORILOR DE IARNA, pentru a veni in sprijinul prietenilor, colegilor sau vecinilor care au nevoie de putina alinare si ajutor financiar?

:( :dwarf: :stars: :stars: :( :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu! Semenii nostri aflati la nevoie trebuie ajutati oricand. Iar de Sarbatori... poate, ceva mai mult. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba dimpotriva. Cand ajuti nu trebuie sa zici nimanui... ba chiar si tu sa uiti ca ai ajutat... trebuie sa vina de la sine ajutorul.. si nu trebuie sa stie nimeni (in sensul de lauda) ca ai facut un gest caritabil. Trebuie sa fii fericit pt. tine si atat, dar sa iti treaca sentimentul acela de bucurie cat de repede, inainte de a se transforma in lauda de sine ...chiar si in mintea ta.

A ajuta trebuie sa ne-o impunem ca pe o stare de normalitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm....sa ne ajutam semenii..shi eu zic la fel dar am shi eu o propunere; de ce nu facem fericiti nishte copilashi de la un orfelinat. Daca ati dori sa contribuiti ...nu neaparat financiar, ci mai mult in sens de sustinere pt. k sa ne interesam de nishte sponsorizari. Io cred k ar fi un gest frumos sa le oferim un zambet de bucurie de Craciun.

Dak vreti sa ma ajutai pe mn shi pe trei dintre prietenii mei va astept sa vbim.

Ma puteti contact pe id-u: dark_angel_mefisto...:flowers:(nu luati in seama numele isului k nush de ce da lam facut mai mult pt alte chestii cu nishte jocuri)...sau sami trimiteti un mail pe : eaglejustyn@yahoo.com

Numele orfelinatului tre sa mil zik unu dintre prietenii cu care fac chestia asta. Krek maine

Editat de justyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm....sa ne ajutam semenii..shi eu zic la fel dar am shi eu o propunere; de ce nu facem fericiti nishte copilashi de la un orfelinat. Daca ati dori sa contribuiti ...nu neaparat financiar, ci mai mult in sens de sustinere pt. k sa ne interesam de nishte sponsorizari. Io cred k ar fi un gest frumos sa le oferim un zambet de bucurie de Craciun.

Dak vreti sa ma ajutai pe mn shi pe trei dintre prietenii mei va astept sa vbim.

Ma puteti contact pe id-u: dark_angel_mefisto... :P (nu luati in seama numele isului k nush de ce da lam facut mai mult pt alte chestii cu nishte jocuri)...sau sami trimiteti un mail pe : eaglejustyn@yahoo.com

Numele orfelinatului tre sa mil zik unu dintre prietenii cu care fac chestia asta. Krek maine

 

1. unde e numele orfelinatului? :focus:

 

2. lasa deoparte sh, k, tz si alte mircuisme, te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×