Sari la conținut
Forum Roportal
BigDefender

SARLATANIE SAU PROSTIE?

Postări Recomandate

Ares444, acum daca te-ai edificat asupra unor probleme de etica sau morala crestina, vin cu intrebarea de ce m-ai lasat sa cad asa de greu in greseli repetate fara a-mi atrage atentia?

Asta denota deja un caracter pe care nu vreau sa-l definesc! Si ca sa fiu concis sa lasam timpul si userii sa decida asupra greselilor mele si ale tale!

Dumnezeu, in nemarginita lui bunatate, sa te aiba in paza lui!

BigDefender

 

PS.De la Soimos incoace este al doilea atac!

 

Ares444, am peste 2300 de postari, chiar te-as ruga sa le iei la rand sa vezi care sunt copy/paste si sa explici acest lucru pe Forum! As fi onorat sa te propun pentru Politia Comunitara a Forumului!

 

Si nu uita suntem peste 43000 de membri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie un sfarsit de saptamana agreabil, eu il rog pe Dumnezeu, cu umilele mele putinte, sa aiba grija de noi toti si sa ne lumineze calea spre PACE!

 

PS.Ares444,vezi ca la Religie copie toti din Biblie citate si nu i-a reclamat nimeni nicaieri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bigdefender...nu cred că e o cale de a se rezolva ceva... şi nu cred că greşelile cuiva pot deveni precedente şi argumente pentru justificarea următoarelor greşeli...şi mai cred că ar trebui mai puţină

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Copie si poze JPG ? :P Cool

 

 

 

votez 2... de ce n-ao fi făcut chestionar?aştept un chestionar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ps:moderatorii ar trebui să facă un singur topic ca să vă putem urmări şi despărţi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ares444, acum daca te-ai edificat asupra unor probleme de etica sau morala crestina, vin cu intrebarea de ce m-ai lasat sa cad asa de greu in greseli repetate fara a-mi atrage atentia?

Asta denota deja un caracter pe care nu vreau sa-l definesc! Si ca sa fiu concis sa lasam timpul si userii sa decida asupra greselilor mele si ale tale!

Dumnezeu, in nemarginita lui bunatate, sa te aiba in paza lui!

BigDefender

 

PS.De la Soimos incoace este al doilea atac!

 

Ares444, am peste 2300 de postari, chiar te-as ruga sa le iei la rand sa vezi care sunt copy/paste si sa explici acest lucru pe Forum! As fi onorat sa te propun pentru Politia Comunitara a Forumului!

 

Si nu uita suntem peste 43000 de membri!

 

Defender,

 

Am certitudinea ca la ora asta esti cel mai putin in masura, de pe acest forum, sa aduci comentarii sau sa definesti caracterele vreunui user Roportal.

Sper ca imaginatia userilor sa completeze ceea ce pe mine bunul simt ma obliga sa trec sub tacere.

 

Ceea ce ma surprinde este faptul ca dupa toate dovezile pe care le-am adus, sustii in continuare ca asa numita ta traducere, care este IDENTICA cu lucrarea publicata la Edtiura Poliromn in 2002, este rodul muncii tale si nicidecum reproducerea exacta a unor parti din volumul mai sus mentionat. Probabil ca daca nu interveneam, postai tot documentul original pe forum ca si cum ar fi fost rodul muncii tale si ca si cum ti-ar fi apartinut fara drept de apel, in profida Legii nr 8/1996 privind dreptul de autor si drepturile conexe.

 

Mai mult ai postat integral

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde ai vazut tu ca ma cert cu un moderator pe vreun topic?

Poze crestine la ''Galerii''! Da! :P

 

 

n-ai citit ...eu ziceam că ei ar trebui să facă din cele 3 topice unul...ca să vădespărţim pe voi doi...tu şi ares...e o greşeală ce se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Defender,

 

Am certitudinea ca la ora asta esti cel mai putin in masura, de pe acest forum, sa aduci comentarii sau sa definesti caracterele vreunui user Roportal.

Sper ca imaginatia userilor sa completeze ceea ce pe mine bunul simt ma obliga sa trec sub tacere.

 

Ceea ce ma surprinde este faptul ca dupa toate dovezile pe care le-am adus, sustii in continuare ca asa numita ta traducere, care este IDENTICA cu lucrarea publicata la Edtiura Poliromn in 2002, este rodul muncii tale si nicidecum reproducerea exacta a unor parti din volumul mai sus mentionat. Probabil ca daca nu interveneam, postai tot documentul original pe forum ca si cum ar fi fost rodul muncii tale si ca si cum ti-ar fi apartinut fara drept de apel, in profida Legii nr 8/1996 privind dreptul de autor si drepturile conexe.

 

Mai mult ai postat integral

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mulţumesc pentru

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×