Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

De când n-aţi mai intrat într-o bibliotecă?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de saptamana trecuta, dar si mie mi-e dor de salile de lectura :friends: n-au farmec daca nu esti student...n-as putea sa ma duc la Biblioteca centrala, sa ma asez printre studenti si sa citesc...as fi in plus...mai bine stau si citesc acasa...sau in alte locuri publice...salile de lectura au ceva aparte, sacru pentru mine...raman doar in amintirea mea.

Editat de Helene 23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....de mult..

si in a mea ..de azi.. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu merg aproape zilnic la biblioteca scolii ; matusa mea lucreaza acolo si chiar e o placere sa rasfoiesti multitudinea de carti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaa din cls a 7-a???

Dar am mai citit si intre timp pentru ca in podul casei unde a stat bunica mea este ca o mica (sau nu chiar)biblioteca

Carti vechi manuscrise ...:jester: de la stra stra bunici si chiar mai mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De duminica, adica de trei zile. Aici si duminica sunt deschise unele biblioteci asa ca...Ma duc cam in fiecare week-end la biblioteca, nu pot sa ma abtin. Exista o biblioteca care are numai carti de arta si CD-uri si carti de muzica clasica (cred ca mii). Am gasit si George Enescu, nu ca mi-ar placea mult de tot dar oricum...il au! Am luat nenumarate carti de pictura, arhitectura, moda si culoare pana acum si e mizilic fata de ce au acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×