Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

To' respectu' da' mi se pare un pic exagerat.. Acu, ca o fi fost unu-doi care s-au simtit singuri... da' chiar toti :cheer:

 

 

Normal ca nu toti!

O mare parte din ei.

Nici eu nu am crezut, dar te asigur ca e adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o zi mergeam pe strada si niste baieti au scapat o minge de pe terenul de fotbal pe strada.Unul de pe strada s-a repezit sa le dea mingea inapoi.In momentul ala o batranice striga:-Mai baieti,nu-l lasati p-ala sa puna mana pe mingea voastra , ca umbla cu p... pe la fundul catelelor".Radeau toti ca la balamuc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

off doamne aici prin oras e o poveste veche de vreo 4 ani...cica era un capitan si lipsea mai tot timpul de acasa si nevasta il insela cu cainile...

intr-o zi cum a plecat sotul, amantii s-au pus pe treaba,s-a intors sotul ca uitase ceva...auzind cheia in usa nevasta lui s-a tras brusc...a patit hemoragie...i s-au spart peretii vaginului..si a murit la spital....

acum nu stiu cum vi se pare povestea...dar am vazut la televizor pe cnn cred nu m-ai tin minte..ca unei femei i-a fost rapita fetita de 10 luni...au gasit-o moarta..aproape spintecata in 2..a fost violata..

ce mai fac si barbatii... :crazy:

Editat de julia23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiristii's bolnavi?...credeam ca zoofilu'...

 

pai ... astea exista de cand lumea, dar nu au fost facute publice CA SA NU DEA IDEI LA ALTII!!! cu televizorul educam copii ... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
off doamne aici prin oras e o poveste veche de vreo 4 ani...cica era un capitan si lipsea mai tot timpul de acasa si nevasta il insela cu cainile...

intr-o zi cum a plecat sotul, amantii s-au pus pe treaba,s-a intors sotul ca uitase ceva...auzind cheia in usa nevasta lui s-a tras brusc...a patit hemoragie...i s-au spart peretii vaginului..si a murit la spital....

acum nu stiu cum vi se pare povestea...dar am vazut la televizor pe cnn cred nu m-ai tin minte..ca unei femei i-a fost rapita fetita de 10 luni...au gasit-o moarta..aproape spintecata in 2..a fost violata..

ce mai fac si barbatii... :haha:

 

Deci,o fi buna pedeapsa cu moartea,care se aplica in unele tari pentru asa ceva?Cum ar fi fost in India , daca zoofilul din stirea ProTv ar fi fost prins?Bine, cred ca nu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci,o fi buna pedeapsa cu moartea,care se aplica in unele tari pentru asa ceva?Cum ar fi fost in India , daca zoofilul din stirea ProTv ar fi fost prins?Bine, cred ca nu...

 

in cazul violarii unor copii, cred ca pedeapsa cu moartea ar fi potrivita....dar...n-aveam noi puterea sa decidem..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am mai vazut stirea,dar este de tot rasul,cred ca de aici se trage''boala vaci nebune'' deaia au inebunit vacile,din cauza barbatilor,la un moment so fi dus taranu la vaca si io fi zis:draga trebuie sa intrerupem partidele noastre fierbinti de ...ex ca poate ma prinde nevasta si ''nu mai are cine sa ma tina curat'' si sa-mi gateasca...si decat sa te tai pe tine de foame mai bine renunt la aventura noastra...si asa vaca a inebunit de tristete...

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×