Sari la conținut
Forum Roportal
Dana_Iulia

spalaturile vaginale

Postări Recomandate

de curand am observat ceva schimbari in consistenta secretiilor vaginale :cheer: . am fost la doctor si acesta mi-a recomandatsa fac spalaturi vaginale cu TantumRosa. nu mi-a dat nici o alta indicatie. zis si facut. i-am urmat sfatul. am aflat ulterior ca ar exista ceva irigatoare, care se folosesc in cazul spalaturilor vaginale. intrebarea mea este daca aceste spalaturi se pot face si fara irigator. si daca nu...ce se intampla in cazul in care au fost facute spalaturi fara irigator? :cheer:

sper sa prim un raspuns cat de repede :cheer: mmesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze, dar cum ai reusit sa te speli fara irigator cu Tantum Rosa?

 

Ok!

 

Fara gluma, ia de la farmacie irigator.

Vei sti sa-l folosesti!

:cheer:

 

mi s-a spus de spalaturi vaginale...atat. le`am luat ca pe niste simple spalaturi...vaginale...

oricum, o sa iau si un irigator..si pe mai incolo...o sa citesc mai multe inf inainte sa folosesc ceva :cheer:

oricum, ms mult :*

Editat de Dana_Iulia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ceva schimbari in consistenta secretiilor vaginale :cheer: . am fost la doctor si acesta mi-a recomandatsa fac spalaturi vaginale cu TantumRosa. nu mi-a dat nici o alta indicatie. zis si facut. i-am urmat sfatul. am aflat ulterior ca ar exista ceva irigatoare, care se folosesc in cazul spalaturilor vaginale. intrebarea mea este daca aceste spalaturi se pot face si fara irigator. si daca nu...ce se intampla in cazul in care au fost facute spalaturi fara irigator? :cheer:

sper sa prim un raspuns cat de repede :cheer: mmesc

 

 

Cel mai bine ar fi sa mergi si la un alt medic.Ar trebui sa ti se recolteze pe o lama secretie,se da un diagnostic si apoi tratamentul necesar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai bine ar fi sa mergi si la un alt medic.Ar trebui sa ti se recolteze pe o lama secretie,se da un diagnostic si apoi tratamentul necesar.

 

 

am fost la medic, mi s-a recoltat secretie, si cand am mers dupa rezultat a spus ca nu e grav, doar k trebuie sa fac spalaturi vaginale cu..si s-a balbait :cheer: si am insistat sa mi spuna sa nu ma lase de capu meu..si at a zis sa iau tantumRosa...doar ca nu a amintit de irigator..si eu nu stiam de el pana zilele astea... nasol nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nasol,gagico!

:cheer:

Toate am trecut prin asta.

Stai linistita.

Chiar daca nu ai nimic, e bine sa faci din cand in cand spalaturi vaginale.

Ia-ti irigator.E o pompita.

Mai intreaba si la farmacie.

 

Nu e o rusine sa intrebi.

Din contra!

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nasol,gagico!

:cheer:

Toate am trecut prin asta.

Stai linistita.

Chiar daca nu ai nimic, e bine sa faci din cand in cand spalaturi vaginale.

Ia-ti irigator.E o pompita.

Mai intreaba si la farmacie.

 

Nu e o rusine sa intrebi.

Din contra!

 

:cheer:

 

:cheer: youppy!!!! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost la medic, mi s-a recoltat secretie, si cand am mers dupa rezultat a spus ca nu e grav, doar k trebuie sa fac spalaturi vaginale cu..si s-a balbait :cheer: si am insistat sa mi spuna sa nu ma lase de capu meu..si at a zis sa iau tantumRosa...doar ca nu a amintit de irigator..si eu nu stiam de el pana zilele astea... nasol nu?

 

Insist sa mergi si la un alt medic.Un doctor bun trebuie sa iti dea explicatii nu sa se balbaie atunci cand pui intrebari.Probabil esti mult prea tanara si nu ai facut prea multe vizite la ginecolog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ceva schimbari in consistenta secretiilor vaginale :crazy: . am fost la doctor si acesta mi-a recomandatsa fac spalaturi vaginale cu TantumRosa. nu mi-a dat nici o alta indicatie. zis si facut. i-am urmat sfatul. am aflat ulterior ca ar exista ceva irigatoare, care se folosesc in cazul spalaturilor vaginale. intrebarea mea este daca aceste spalaturi se pot face si fara irigator. si daca nu...ce se intampla in cazul in care au fost facute spalaturi fara irigator? :focus:

sper sa prim un raspuns cat de repede :cheer: mmesc

 

Spălaturile vaginale nu se pot face fără irigator ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×